Wtorek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 13296
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Bracia aresztowani za handel narkotykami

Poniedziałek, 19 stycznia 2009, 11:14
Aktualizacja: 11:15
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Bracia aresztowani za handel narkotykami
Fot. KMP
Ponad 200 porcji marihuany i 60 amfetaminy oraz akcesoria potrzebne do sprzedaży i zażywania narkotyków, a także utarg z handlu substancjami odurzającymi znaleźli policjanci w mieszkaniu dwóch jeleniogórzan, którzy okazali się rodzonymi braćmi. Grozi im kara do 10 lat więzienia.

Policjanci Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej w Jakuszycach w związku ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch braci w wieku 22 i 28 lat podejrzanych o posiadanie oraz o udzielanie środków odurzających w celu uzyskania korzyści majątkowej – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

W związku z podejrzeniem posiadania i dystrybucji narkotyków przez dwóch mieszkańców Jeleniej Góry funkcjonariusze przeszukali ich mieszkanie. Znaleźli w nim łącznie ponad 200 porcji marihuany, ponad 60 działek amfetaminy, dwie wagi elektroniczne, pieniądze pochodzące ze sprzedaży narkotyków oraz lufki do palenia marihuany. W mieszkaniu tym zastali również trzy osoby, które potwierdziły, iż wielokrotnie kupowały od braci narkotyki.

Sprawcy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Za posiadanie oraz handel środkami odurzającymi grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec dealerów 18 stycznia 2009 roku Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
780
Tak
10%
Nie
60%
Zamierzam sobie zrobić
2%
Nigdy sobie nie zrobię
27%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
14 lat do mistrzyni
 
112
Gigantyczny korek
 
112
Cięzarowka w rowie
 
Wiadomości z miasta
Lodowisko lada dzień
 
112
Autobus w rowie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group