Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 6905
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Boże Ciało: autobusy pojadą innym kursem

Wtorek, 29 maja 2018, 6:04
Aktualizacja: Czwartek, 31 maja 2018, 13:58
Autor: MZK
Jelenia Góra: Boże Ciało: autobusy pojadą innym kursem
Fot. Archiwum Jelonki.com
W związku z uroczystościami Bożego Ciała, 31 maja w godz. 11:30–13:00 zostaną wyłączone z ruchu ulice: Długa, Morcinka, część Wolności, Czarnoleskiej i Ogińskiego. W związku z tym nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów MZK: linii 1, 2, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 15 17 i 33.

Linia nr 1
Wyjazd z przystanku Morcinka o godz. 12:29, następnie ulicami Głowackiego, Mickiewicza do przystanku Sąd i dalej po trasie, opóźnienie kursu z przystanku Jeżów Sud. Górna z godz. 12:55 na godz. 13:05 wyjazd z przystanku Osiedle. Czarne o godz. 11:50 ulicą Mickiewicza do przystanku Sąd i dalej po trasie, wyjazd z Podchorążych o godz. 12:21 do przystanku Sąd bez zmian, dalej ulicą Słowackiego, Mickiewicza do przystanku Morcinka, gdzie autobus skończy swój bieg. Powrót według rozkładu jazdy.

Linia nr 2
Kurs z Trzcińskiej o godz. 12:07 do przystanku Podwale bez zmian, następnie ulicami Jana III Sobieskiego, Karola Miarki, Spółdzielczą, Lipową do przystanku Żeromskiego i dalej po trasie, kurs z Osiedla Orle o godz. 11:41 do przystanku Żeromskiego bez zmian, następnie ulicami Powstańców Wielkopolskich, Spółdzielczą, Karola Miarki, Jana III Sobieskiego do ul. Podwale i dalej po trasie.

Linia nr 6
Kurs z Kiepury o godz. 12:02 do przystanku Sąd bez zmian, następnie ulicami Słowackiego, Głowackiego, Morcinka, Wyczółkowskiego do ul. Wolności przystanek Żeromskiego i dalej po trasie. Kurs z Osiedla Orle o godz. 12:07 do przystanku Żeromskiego bez zmian, następnie ulicami Wyczółkowskiego, Morcinka, Głowackiego, Mickiewicza do przystanku Sąd i dalej po trasie

Linia nr 7
Kurs z Kiepury o godz. 12:22 do przystanku Podwale bez zmian, następnie ulicami Jana III Sobieskiego, Karola Miarki, Spółdzielczą, Lipową do przystanku Żeromskiego i dalej po trasie, kurs z Sobieszowa o godz. 11:41 do przystanku Żeromskiego bez zmian, następnie ulicami Powstańców Wielkopolskich, Spółdzielczą, Karola Miarki, Jana III Sobieskiego do ul. Podwale i dalej po trasie.

Linia nr 9
Kurs z Piechowic Górnych o godz. 12:02 do przystanku Żeromskiego bez zmian, następnie ulicami: Wyczółkowskiego, Morcinka, Głowackiego, Mickiewicza do przystanku Sąd i dalej po trasie, urs z Dworca Gł. o godz. 11:56 do przystanku Urząd Miasta bez zmian, następnie aleją Wojska Polskiego do ul. Wolności przystanek Mała Poczta i dalej po trasie

Linia nr 10
Kurs z Dworca Głównego o godz. 12:24 do przystanku Różyckiego- Ogińskiego bez zmian, następnie ul Różyckiego, Al. Jana Pawła II, ul. Bacewicz do przystanku Ogińskiego II i dalej po trasie

Linia nr 11
Kurs z Goduszyna Górnego o godz. 11:59 do przystanku Okopowa bez zmian, następnie ulicami Karola Miarki, Jana III Sobieskiego do ul. Podwale i dalej po trasie.

Linia nr 12
Kurs z Kiepury o godz. 12:39 do przystanku Sygietyńskiego bez zmian, następnie Al. Jana Pawła II, ul Różyckiego do przystanku Różyckiego Ogińskiego i dalej po trasie

Linia nr 15
Kurs z przystanku Dom Hauptmana o godz. 11:35 do przystanku Żeromskiego bez zmian, dalej ulicami Wyczółkowskiego, Morcinka, Głowackiego, Mickiewicza do przystanku Sąd i dalej po trasie, urs z Dworca Gł. o godz. 12:26 do przystanku Urząd Miasta bez zmian, dalej ulicami Wojska Polskiego, Słowackiego, Głowackiego, Morcinka, Wyczółkowskiego do ul. Wolności przystanek Żeromskiego i dalej po trasie.

Linia nr 17
Kurs z Kiepury o godz. 11:56 do przystanku Sąd bez zmian, następnie ulicami Słowackiego, Głowackiego, Morcinka, Wyczółkowskiego do ul. Wolności przystanek Żeromskiego i dalej po trasie. Kurs z Osiedla Orle o godz. 12:16 do przystanku Żeromskiego bez zmian, dalej ulicami Wyczółkowskiego, Morcinka, Głowackiego, Mickiewicza do przystanku Sąd i dalej po trasie do przystanku Różyckiego Ogińskiego. Następnie objazdem ul Różyckiego, Al. Jana Pawła II, do przystanku Sygietyńskiego i dalej po trasie.

Linia nr 33
Kurs z Karola Miarki o godz. 12:24 do przystanku Sygietyńskiego bez zmian, następnie Al. Jana Pawła II, ul Różyckiego do przystanku Różyckiego Ogińskiego i dalej po trasie.

Niezależnie od powyższych zmian mogą powstać nieprzewidziane zakłócenia w kursowaniu autobusów, za które MZK przeprasza.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group