Środa, 24 kwietnia
Imieniny: Aleksego, Grzegorza
Czytających: 13237
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świeradów Zdrój: Bosskie kobiety

Wtorek, 21 stycznia 2020, 13:31
Aktualizacja: Niedziela, 26 stycznia 2020, 7:05
Autor: Przemek Kaczałko
Świeradów Zdrój: Bosskie kobiety
Fot. Klaudia Cieplińska
Za nami druga edycja Forum Bosskich, czyli inicjatywy Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego skierowanej do przedsiębiorczych kobiet. Tym razem uczestniczki spotkały się w Świeradowie Zdroju.
Wiedzieliśmy, że będzie dobrze, bo pierwsza edycja imprezy okazała się wielkim sukcesem. Ale takiej frekwencji się nie spodziewaliśmy. Ponad 100 kobiet spotkało się na  „II FORUM BOSS/KICH”, które 17 stycznia 2020 roku odbyło się w Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort - powiedziała Katarzyna Harbul-Bała z KARR.
To głównie właścicielki mikro i małych przedsiębiorstw, ale także dyrektorki, managerki firm, instytucji samorządowych, otoczenia biznesu. W większości z Kotliny Jeleniogórskiej, ale były też przedstawicielki takich miast jak Legnica, Lubawka, Zgorzelec czy Wrocław. Przekrój branż - spory. Od salonu urody po pośrednictwo nieruchomości, od hurtowni stali po agencje ślubne - wylicza K. Harbul-Bała.

Uczestniczki wzięły udział w trzech szkoleniach: zarządzania czasem i delegowania obowiązków, kreowania marki w social mediach, wizerunku w biznesie, w panelu dyskusyjnym o „Bosskim planie na siebie” oraz w networkingu – czyli spotkaniach biznesowych i wymianie kontaktów.

Całości dopełniła uroczysta kolacja, rozdanie certyfikatów i after party.

I i II edycja Forum pokazała, jak ogromny potencjał mają w sobie imprezy biznesowe organizowane dla kobiet. Panie we własnym towarzystwie czują się pewniej, są bardziej otwarte na wymianę kontaktów i doświadczeń. Chcą wiedzieć, a nie boją się pytać. Nie rywalizują, a współpracują. A o to przede wszystkim chodzi. O poznanie siebie, współpracę i wsparcie. Część z naszych Bosskich prowadzi firmy od kilku, a nawet kilkudziesięciu lat. Mają wiedzę, która jest bezcenna dla tych kobiet, które stawiają pierwsze kroki w biznesie lub chciałyby dopiero postawić. To ogromne wsparcie. Siła jest kobietą - mówią nasze Bosskie i trudno nie przyznać im racji - dodała Katarzyna Harbul-Bała.

Twoja reakcja na artykuł?

19
45%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
19
45%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (39)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy uważam że Poczta Polska:

Oddanych
głosów
927
wymaga dużej restrukturyzacji
66%
wymaga likwidacji
18%
jest dobrze jak jest
17%
 
Głos ulicy
Zagłosujemy na obecnego burmistrza
 
Miej świadomość
Sąsiedzi w kieszeni Putina?
 
Rozmowy Jelonki
Dzieci wypoczywały w Brennej
 
Inne wydarzenia
Półmaraton Jeleniogórski już 28 kwietnia! [UTRUDNIENIA]
 
Ludzie komentują
Zielona strzałka – ludzie komentują
 
Polityka
"Starzy" radni debatują po raz ostatni
 
Kultura
Zrobili film, gdzie Putina "gra" sztuczna inteligencja!
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group