Niedziela, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 8533
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świeradów Zdrój: Boskie Karkonoskie wzywają do walki o siebie i swoje marzenia

Środa, 6 października 2021, 14:03
Aktualizacja: 14:04
Autor: Organizator
Świeradów Zdrój: Boskie Karkonoskie wzywają do walki o siebie i swoje marzenia
Fot. Użyczone
I KONFERENCJA BOSKICH ma zmienić pewne myślenie – mówi Katarzyna Harbul-Bała, prezes Fundacji Boskie Karkonoskie. 13 października w Świeradowie Zdroju Fundacja organizuje konferencję wyłącznie dla kobiet.

Kobiety. Prowadzą firmy, zarządzają wielkimi i mniejszymi projektami, zatrudniają pracowników lub są częścią zespołów. Przy tym wszystkim, w nienormowanym czasie pracy pełnią funkcję managerów do spraw logistyki, zdrowia, finansów, infrastruktury, edukacji i kultury we własnych wydziałach rodzinnych. Potrafią bardzo wiele. Mają potężną siłę. Wielozadaniowość to ich drugie imię, a wciąż nie potrafią docenić samych siebie.

Kto może wziąć udział?

Niezależnie od tego czy jesteście wytrawnymi bizneswoman, czy dopiero startujecie i szukacie pomysłu na siebie” – dodaje Katarzyna Harbul-Bała. - Jeśli jesteście aktywne zawodowo, chcecie rozszerzyć zakres własnych kompetencji, zmienić kierunek rozwoju zawodowego, przekonać się czy warto zakładać własną firmę, potrzebujecie motywacji i wiatru w żagle, jesteście matkami chcącymi wrócić na rynek pracy, kobietami, które po zakończeniu kariery zawodowej szukają pomysłu na siebie - to wydarzenie jest dla Was.
Pragniemy by kobiety naszego regionu głośno i odważnie promowały swoje projekty i dokonania, chwaliły się sukcesami i dzieliły nauką płynącą nie tylko z sukcesów, ale i z porażek. Chcemy je wspierać, motywować, inspirować, aktywizować, łączyć, poznawać, dostarczać wiedzy i odwagi – podkreśla Katarzyna Harbul-Bała.
Warto wziąć udział w tym evencie z kilku względów - dodaje Barbara Rymaszewska, wiceprezes Fundacji Boskie Karkonoskie. - Motywacja, energia, wiedza, inspiracja i wiara we własne możliwości. Do tego niezwykłe znajomości i nowe kontakty biznesowe. Z tym zakończycie udział w I BOSKIEJ KONFERENCJI. Poznacie kobiety, które postawiły w życiu na siebie. Zaradne, aktywne, energiczne i kreatywne. Kobiety z naszego regionu, które uwierzyły we własne możliwości i konsekwentnie realizują plan. Mają siłę, która inspiruje innych. Zobaczycie jak kilka godzin zainspiruje Was do działania i pomoże w podjęciu odważnych decyzji. Klucz do sukcesu leży w waszych dłoniach. Pytanie czy jesteście gotowe go użyć?

Program konferencji składać się będzie z dwóch modułów szkoleniowych „ODWAŻ SIĘ! POZOSTAŃ SOBĄ I ŻYJ PO SWOJEMU” oraz „MOŻE I DŻENTELMENI NIE ROZMAWIAJĄ O PIENIĄDZACH, ALE BOSKIE OWSZEM! CZYLI POGADAJMY O FINANSACH OSOBISTYCH”, panelu dyskusyjnego i giełdy współpracy.

Szczegółowy harmonogram I KONSFERENCJI BOSKICH można znaleźć na stronie Fundacji oraz w social media Boskich Karkonoskich. Tam również można się zarejestrować.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
20%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
400
Tak
11%
Nie
83%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group