Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5959
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Błyszczały w Krakowie

Wiadomości: Polska
Poniedziałek, 6 listopada 2006, 0:00
Autor: Łukasz Stawski
Znakomity występ jeleniogórzanek w meczu gwiazd.

Trzy zawodniczki AZS Kolegium Karkonoskie: Jocelyn Penn, Sabrina Scott i Magdalena Gawrońska wystąpiły w ubiegłą niedzielę w meczu gwiazd żeńskiej ekstraklasy z mistrzem Polski - Wisłą w Krakowie, zakończony wynikiem: 85:85.

Wszystkie wyszły w pierwszym składzie i miały znakomity początek. Dwa efektowne kosze zdobyła Jocelyn Penn, zdobywając 4 pkt. dla drużyny. Zaraz potem zaliczyła 2 pkt. (wszyscy mówili, że to była „trójka”) Magdalena Gawrońska. Bardzo dobrze też wypadła Sabrina Scott, która przebywała najdłużej na parkiecie w zespole gwiazd - 30 min. i zdobyła 11 pkt. J. Penn grała 15 min. (10 pkt.) a M. Gawrońska 11 min. (2 pkt.).

- Byłem oczarowany tym spotkaniem, który w pierwszej połowie odbywał się na serio i wówczas prowadziły gwiazdy 52:47, a potem, miał charakter zabawy. Jednak w całym spotkaniu było tyle znakomitej i na wysokim poziomie perfekcyjnej koszykówki, że nie da się tego porównać z podobnymi meczami w poprzednich dwóch sezonach. Cieszy nas, że nasze dziewczyny wypadły tak znakomicie, dzięki czemu w transmisji telewizyjnej z tego meczu wiele ciepłych słow. powiedziano o klubie, Kolegium Karkonoskim, naszych władzach i trenerach - powiedział menager klubu - Arkadiusz Rzepka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Student KK 6-11-2006 22:05
Dobre i to :-) 3mam kciuki
~Yogi 8-11-2006 13:39
Transmisję ogłądałem, dziewczyny wypadły super, ale najwięcej ciepłych słów komentator wypowiedział pod adresem kibiców, którzy tak skutecznie zagłosowali. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w toruniu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group