Czwartek, 25 czerwca
20°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy
reklamy

Błysnęli formą w Żarach [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Na zaproszenie klubu Malinowski–Team z Żar, zawodnicy Jeleniogórskiego Klubu Shidokan wzięli udział 20 lutego w Pucharze Łużyc Shidokan Karate i Kick–Boxingu. Turniej odbył się w formułach sum–grappling i kick–boxingu.

reklamy

W pierwszej kategorii rywalizowały dzieci w wieku od 4 do 10 lat, zaś w drugiej fighterzy w wieku 11-17 lat z podziałem na grupy wiekowe i wagowe. Dla dzieci po turnieju zorganizowano poczęstunek, którego organizatorem była restauracja „LEW”, a nagrody i słodycze ufundowało PKO BP S.A. Żary.

Jeleniogórski klub Shidokan w formule sumo-grappling reprezentowali:
- Zuzanna Kiwak – II m-cern- Jesika Kiwak - II m-cern- Milano Ligiżyński - I m-ce,
- Mateusz Szkoła - I m-ce,
- Julia Kwiatkowska - II m-ce,
- Antoni Wawrzyniak - III m-ce,
- Jan Wawrzyniak - II m-ce,
Nikola Janicka - I m-ce,
- Paweł Fornal - II m-ce,
- Alex Zglenicki - III m-ce.

Po konkurencji dzieci sumo-grappling odbyły się walki w kick-boxingu w formule kick-light. W tej kategorii z jeleniogórskiego klubu Shidokan wystartowali następujący fighterzy:

  • Kacper Szajkowski – III m-ce,
  • Wiktor Pęczek – I m-ce,
  • Hubert Sztac - I m-ce,
  • Adrian Ociepa - II m-ce,
  • Marcel Lizurej - II m-ce,
  • Antonio Szymków - I m-ce.

Kolejny start naszych zawodników już w marcu, Będzie to Zawodowa Gala K-1 w Jaworze i Mistrzostwa Polski kick-boxingu WKA.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Przyjmę zlecenia brukarskie-kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, ogrodzenia Przyjmę zlecenia na układanie kostki brukowej, montaż obrzeży, krawężników, ogrodzeń panelowych i nie tylko. tel: 691 138 070 Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka