Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 3794
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Błota nie brakuje!

Sobota, 14 lipca 2018, 8:06
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 lipca 2018, 7:05
Autor: Przemek Kaczałko
Region: Błota nie brakuje!
Fot. Tomek Raczyński
Po ulewnych opadach w czwartkowym prologu i deszczowym piątkowym poranku, pogoda stała się łaskawa dla uczestników VI edycji Mud Party, który odbywa się w Trzcińsku i okolicach. Zmagania wszelkiego rodzaju pojazdów terenowych przynoszą wiele frajdy nie tylko uczestnikom, ale i widzom.

Rywalizacji offroad'owców polega na zebraniu jak największej liczby pieczątek w roadbooku, a te rozmieszczone są na różnych odcinkach specjalnych. Niektóre bardzo łatwe, a inne dla wielu nie do zdobycia, ale w tym cała zabawa, aby pokonywać własne słabości i kombinować jak podjechać do pieczątki, która wydaje się zbyt trudna do zaliczenia. Na zakończenie piątkowych zmagań uczestnicy Mud Party mieli do pokonania widowiskowy odcinek przez tor błotny - tym razem w poprzek, co było nowością w imprezie organizowanej przez grupę Jeep-survival z Andrzejem "Siojo" Wójcikiem na czele.

W sobotę (14.07) ostatni dzień rywalizacji. Uczestnicy będą walczyć o kolejne pieczątki w godzinach 9:00 - 16:00. Następnie przez godzinę rodzice wraz z dziećmi będą mogli korzystać z darmowych przejazdów quadami, a od godz. 17:00 największe widowisko - tor błotny z niezwykle efektownymi przejazdami. Baza imprezy znajduje się przy Gościńcu Joanna w Trzcińsku, a tor błotny znajduje się kilkaset metrów dalej - w kierunku Janowic Wielkich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group