Zalogowanych: 6

III liga: Blady występ Karkonoszy z Gwarkiem

Sobota, 25 maja 2024, 20:37
Aktualizacja: 22:47
Słabo zaprezentowali się dziś trzecioligowi piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra, którzy w domowym meczu 32. kolejki nie sprostali na stadionie przy ulicy Złotniczej Gwarkowi Tarnowskie Góry.

Walczący o utrzymanie i mocno zdeterminowani piłkarze ze Śląska wygrali różnicą trzech trafień. Najpierw celną główną po stałym fragmencie gry popisał się w 15. minucie Alan Lubaski. Jeszcze przed przerwą przyjezdni objęli dwubramkowe prowadzenie. W sytuacji jeden na jednego z Wojciechem Fościakiem pewnie futbolówkę do jeleniogórskiej sieci wpakował Nikolas Wróblewski. Po zmianie stron przeciwnicy postawili stempel na swoim triumfie. W 76. minucie wynik spotkania na 3:0 dla Gwarka ustalił Kacper Będzieszak.

Karkonosze Jelenia Góra - Gwarek Tarnowskie Góry 0:3 (0:2)

Karkonosze: Fościak, Maciejewski, T. Kuźniewski, Klimek, Pojasek, Chmielewski, Kocot, Pałaszewski, Radziemski, Bronisławski, Tokarz - K. Kuźniewski, Ratajski, Firmanty, Dudek, Jaros, Siudak.