Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 5761
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Black and White, czyli sesja zdjęciowa dla wszystkich

Niedziela, 12 lutego 2017, 9:08
Aktualizacja: 9:12
Autor: Mikołaj Bachur
Jelenia Góra: Black and White, czyli sesja zdjęciowa dla wszystkich
Fot. Mikołaj Bachur
Walentynkowa sesja zdjęciowa pt. „Moja druga połowa” z motywem przewodnim „Black and White” towarzyszyła wczoraj (11.02) „Bajkowej sobocie” w Przystani twórczej. Mógł w niej wziąć udział każdy, kto się zgłosił – w parze, pojedynczo czy z rodziną.

Wiele osób przychodziło fotografować się z kimś lub nawet z „czymś”. Jak mówi jedna z organizatorek – były np. osoby zakochane w książce czy w… swoim rowerze. - Przychodzili do nas ludzie z gitarami, z nartami, z ukochanymi zwierzakami – wylicza.

Walentynkowa sesja zdjęciowa w Przystani Twórczej ma już swoją tradycję. - Są rodziny, które robią co roku tutaj zdjęcia od czterech, pięciu lat. Na niektórych fotografiach mamy np. panią z brzuszkiem, później mamy mamę z rocznym dzieckiem, a potem tę samą rodzinę z 2-letnim dzieckiem plus kolejny brzuszek – mówi z radością dyrektor Przystani Twórczej w Cieplicach Ewelina Marciniak.

Sesja zdjęciowa jest bezpłatna, a fotografowała, jak zawsze, Patrycja Stachów. – To nasza rodowita ciepliczanka, która współpracuje z nami już od pięciu lat – dodaje Katarzyna Pruś, animatorka kultury w Przystani Twórczej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group