Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 10973
Zalogowanych: 23
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: „Bigbitowe Pastorałki” w Szklarskiej Porębie

Poniedziałek, 8 stycznia 2018, 8:47
Autor: WAC
Szklarska Poręba: „Bigbitowe Pastorałki” w Szklarskiej Porębie
Fot. Użyczone/MOKSiAL
Wspaniały świąteczny klimat stworzyli artyści podczas koncertu „Bigbitowe Pastorałki”, który odbył się w kościele pw. Bożego Ciała w Szklarskiej Porębie.

Koncert był dużym wydarzeniem artystycznym w mieście pod Szrenicą, więc bilety rozeszły się jak świeże bułeczki. Dla tych, którzy nie zmieścili się w niewielkim kościele, przed budowlą postawiono telebim, na którym można było oglądać, co dzieje się w świątyni.

W gwiazdorskiej obsadzie koncertu poza jego gospodynią Anią Rusowicz znaleźli się: Martyna Jakubowicz, Marek Piekarczyk, Staszek Karpiel-Bułecka, Szymon Chyc-Magdzin, Ania Brachaczek, Adam Nowak i Marcelina.

Widzowie byli zauroczeni jego klimatem oraz atmosferą stworzoną przez artystów. Wykonywanym pastorałkom, utrzymanym w klimacie lat 60. i 70, dodatkowej oprawy nadały kameralne wnętrza szklarsko – porębiańskiej świątyni.

- Naszą ideą jest radosne przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia w dobrym humorze i sprzyjającym otoczeniu – mówili twórcy koncertu. - Nawiązujemy do tradycji polskich zespołów poprzednich dekad, góralskich tradycji oraz rockendrolowego klimatu. Jest to coś zupełnie nowego na naszym rynku muzycznym - podkreślali.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group