Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 7408
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Biegowy Sylwester w Jakuszycach

Wiadomości: Szklarska Poręba
Wtorek, 29 grudnia 2015, 8:32
Aktualizacja: Środa, 30 grudnia 2015, 13:15
Autor: Org
Fot. Użyczone (zdjęcie ilustracyjne)
W Szklarskiej Porębie–Jakuszycach można powitać rok 2016 w biegu (tym razem bez nart). O godz. 23.50 na Polanie Jakuszyckiej rozpocznie się Bieg Sylwestrowy na dystansie 7 kilometrów.

To będzie nie tylko rywalizacja sportowa, ale i zabawa oraz sportowo-towarzyskie przywitanie nowego roku. Trasa (Górny i Dolny Dukt) nie jest zbyt wymagająca, ale bardzo widokowa. Limit czasu wynosi 90 minut. Trasę każdy da radę pokonać nawet szybkim marszem.

Organizatorzy ze Stowarzyszenia Bieg Piastów zachęcają, by ubrać się w stroje karnawałowe (chociaż ich elementy). Zawodnicy, których stroje zostaną ocenione jako najciekawsze, otrzymają nagrody-niespodzianki. Puchary będą czekać także na najszybszych, a medale i ciepły posiłek na mecie - na wszystkich, którzy ukończą bieg.

W budynkach na Polanie Jakuszyckiej przygotowane będą trzy pomieszczenia dla biegaczy, w których będą mogli wspólnie spędzić czas.

Wpisowe: 50 zł, 31 grudnia 80 zł. Zapisy na stronie www.datasport.pl i www.bieg-piastow.pl.
Organizatorzy proszą biegaczy, by zabrali na trasę latarki-czołówki.

Bieg Sylwestrowy odbędzie się zamiast biegu na 10 km na nartach, który został odwołany z powodu braku śniegu. To będzie jeden z dwóch biegów w Polsce, rozgrywanych w noc sylwestrową (drugi w Nałęczowie), i jeden z nielicznych w świecie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group