Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 4435
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Biegi na różowo

Niedziela, 11 października 2020, 6:01
Autor: WAC
Jelenia Góra: Biegi na różowo
Fot. WAC
Pod hasłem „Aktywna, zdrowa, szczęśliwa” panie z grupy Running Queens zorganizowały w ten weekend (10 - 11.10) w cieplickim Parku Norweskim biegi. Biegi, które wczoraj oraz dziś rozpoczynają się o godzinie 11.00 i mają zwracać uwagę na profilaktykę raka piersi.

Październikowy termin biegu nie był przypadkowy, bo jest to miesiąc profilaktyki raka piersi. Aby podkreślić przesłanie imprezy, każda z biegnących pań miała w ubiorze jakiś różowy akcent.

Biorę w tym biegu udział, bo bieganie od roku bardzo mnie wciągnęło – mówi uczestniczka imprezy Magdalena Szpadel. - Dziś motywacja jest podwójna, bo temat „różowej wstążeczki” jest mi bliski ze względu na choroby w rodzinie.

Organizatorkami i uczestniczkami były panie zakochane w bieganiu z istniejącej od kilku miesięcy grupy Running Queens.

W naszej grupie są panie, głównie z Jeleniej Góry i okolic, które już biegają lub które jeszcze nie biegają ale chciałyby zacząć jakąś aktywność fizyczną – mówi założycielka grupy Running Queens Magda Wesołowska. - Nie chodzi o to, aby bić rekordy, ale żeby aktywnie spędzać czas. Moim osobistym sukcesem jest, że pod moim wpływem i dziewczyn z grupy kilka osób dopiero zaczęło biegać i nie żałują tej decyzji. Czują się lepiej, czują się szczęśliwsze i mają tą świadomość, że robią coś tylko dla siebie. Nie ograniczamy się tylko do biegania,, bo wspieramy każdą aktywność fizyczną - czy to są marsze, kijki czy siłownia - dodaje.

Twoja reakcja na artykuł?

20
87%
Cieszy
2
9%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
4%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1157
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group