Niedziela, 26 marca
Imieniny: Larysy, Teodora
Czytających: 8599
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: BHPEX – outsourcing, dzięki któremu Twoja firma zaoszczędzi duże sumy!

Czwartek, 17 września 2020, 13:35
Aktualizacja: 13:35
Autor: ts
Polska: BHPEX – outsourcing, dzięki któremu Twoja firma zaoszczędzi duże sumy!
Fot. ts
Nie ulega wątpliwości, że pandemia koronawirusa odbiła się mocno na kondycji polskiej i światowej gospodarki. Z powodu lockdownu wiele firm było zmuszonych ogłosić upadłość, a te które przetrwały, w większości znalazły się w trudnej sytuacji finansowej, dlatego obecnie ich prezesi desperacko szukają sposobów na poprawienie kondycji swoich przedsiębiorstw.

Jednym z najsprytniejszych sposobów na uzyskanie oszczędności jest skorzystanie z usług firmy BHPEX. Firma ta oferuje kompleksowy zakres usług outsourcingowych dla biznesu, dlatego warto zapoznać się z jej sylwetką!

Sprawdzeni od lat
BHPEX Sp. z o.o. to spółka założona w 2007 roku. Przez ponad 13 lat swojej działalności zdołała zaskarbić sobie uznanie wielu klientów, dlatego zielonogórskie przedsiębiorstwo bywa nazywane "ewenementem na ziemi lubuskiej". Z pewnością na terenie tego województwa BHPEX nie ma sobie równych, jeśli chodzi o skalę działania i zakres usług. Działanie firmy opiera się na świadczeniu usług outsourcingowych przeznaczonych dla innych przedsiębiorstw. O co chodzi? Najprościej rzecz ujmując outsourcing polega na oddelegowaniu pewnych zadań i prac innej firmie zewnętrznej. Dzięki temu firma nie musi zatrudniać całego sztabu pracowników specjalizujących się w różnych dziedzinach. Zatrudnianie pełnoetatowego fachowca bywa dosyć kosztowne, a na dodatek często znalezienie kompetentnego pracownika jest czasochłonne. Skorzystanie z usług outsourcingowych jest zatem znakomitym sposobem na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy.

Imponująca wszechstronność
Dużym mankamentem większości firm outsourcingowych jest to, że z reguły to jednoosobowe, "garażowe" przedsiębiorstwa, które są zdolne do zajmowania się wyłącznie jedną, wybraną dziedziną. Początki BHPEX-u były niemal równie skromne, jednak firma szybko się rozrosła. BHPEX to kilka różnorodnych działów, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Dział ochrony danych osobowych
Gwarantuje skuteczną ochronę danych osobowych zgodną z RODO i innymi obowiązującymi regulacjami prawnymi. Przeprowadza szkolenia, zapewnia dokumentację, czuwa nad bezpieczeństwem wrażliwych danych osobowych. Zatrudnia fachowych inspektorów ochrony danych osobowych, którzy wspierani są przez ekspertów z innych działów (prawników i informatyków).

Usługi informatyczne
Fachowcy od IT pomogą w zapewnieniu bezpieczeństwa informatycznego, doskonale poradzą sobie także m.in. z konfiguracją oprogramowania czy serwerów albo z przeprowadzeniem audytu bezpieczeństwa. W obecnych warunkach rola Internetu w życiu gospodarczym znacznie wzrosła, dlatego warto skorzystać z usług informatyków BHPEX-u.

Usługi prawne
Specjaliści z działu LEX to doświadczeni prawnicy, którzy mogą skutecznie reprezentować interesy Twojej firmy przed sądem czy organami administracji państwowej. Pomogą m.in. w przygotowaniu umowy, zarejestrowaniu podmiotu gospodarczego czy przekształceniu spółki prawa handlowego.

Usługi w zakresie BHP
Bezpieczeństwo i higiena pracy to jedna z tych dziedzin, których znaczenie mocno się zwiększyło na skutek koronawirusa. Skorzystaj z usług fachowców od BHP, którzy zapewnią nie tylko prowadzenie szkoleń specjalistycznych, ale także np. pomiar wydatku energetycznego. Ich usługi będą nieodzowne także w razie konieczności kontaktu z PIP czy sądem.

Dział ochrony przeciwpożarowej
Specjaliści od ochrony ppoż to często byli strażacy z wieloletnim stażem, którzy dobrze wiedzą, jak przeprowadzić stosowne szkolenia czy zainstalować systemy oddymiania. Potrafią też świadczyć usługi jako rzeczoznawcy do spraw zabezpieczeń ppoż.

Dział bezpieczeństwa żywności
Pracują tu audytorzy HACCP i inni specjaliści. Pomogą oni w przypadku postępowania przed Sanepidem czy Inspekcją Weterynaryjną, dzięki ich wsparciu Twoja firma poradzi sobie z wdrożeniem systemu HACCP czy wyszkoleniem obsługi placówki gastronomicznej.

Dział ochrony środowiska
Dział EKO to profesjonalni inżynierowie, którzy zapewniają wsparcie w zakresie m.in. obsługi odpadów, opiniowania umów w świetle przepisów ochrony środowiska, pomogą też podczas kontroli przeprowadzanych przez IOŚ.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
100%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ilu powinno być posłów w Sejmie?

Oddanych
głosów
923
maksymalnie 150
82%
od 151 do 459
7%
460 jak obecnie
6%
od 461 do 599
1%
600 i więcej
4%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group