Czwartek, 2 lutego
Imieniny: Marii, Miłosławy
Czytających: 7763
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bezpłatne szkolenie z księgowości dla NGO

Piątek, 14 czerwca 2013, 7:50
Aktualizacja: 7:51
Autor: Angela
Zajmujesz się księgowością w swojej organizacji i chcesz być pewien, że wiesz wszystko o rachunkowości? Chcesz poznać źródła finansowania działań w organizacji? Przyjdź na bezpłatne szkolenie „Księgowość w NGO”, które odbędzie się 21 czerwca 2013 r. (piątek) w Jeleniej Górze. Zgłosić się można do 19. czerwca.
Bezpłatne warsztaty dla przedstawicieli organizacji pozarządowych zorganizowało Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.

- Spotkanie skierowane jest do osób reprezentujących organizacje pozarządowe, mające swoją siedzibę lub biuro i działających na terenie powiatów: lubańskiego, lwóweckiego, zgorzeleckiego, bolesławieckiego, kamiennogórskiego, jeleniogórskiego i miasta Jelenia Góra – wyjaśniają organizatorzy. - Zapewniamy materiały edukacyjne, a przede wszystkim profesjonalną kadrę – dodają.

Podczas spotkania omawiane będą tematy: podstawy prawne - zasady rachunkowości dla jednostek nieprowadzących i prowadzących działalność gospodarczą, plan kont i polityki rachunkowości w organizacji, źródła finansowania działań w organizacji oraz praktyczne ujęcie ich w księgach handlowych, zwolnienia podatkowe organizacji NGO w podatkach dochodowych oraz ważne terminy w księgowości i podatkach.

Spotkanie odbędzie się w godz. 9.00-16.00 w biurze Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w Jeleniej Górze przy ul. Bankowej 36, p. III. Poprowadzi je Aleksandra Kida, główna księgowa.

Zgłoszenia przyjmowane są do 19 czerwca 2013 r. do godz. 15.00. Można je wysłać na adres aleksandra.kida@rcwip.pl.

Spotkanie współfinansowane z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1109
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group