Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7139
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bezpłatne spotkanie dla firm rodzinnych w Jeleniej Górze

Wtorek, 24 września 2013, 8:28
Aktualizacja: 12:00
Autor: Org
Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych i Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu pod hasłem "Firma rodzinna – czy to o nas?", które odbędzie się w piątek (27.09.) o godz. 16.00 w Jeleniogórskim Centrum Kultury, przy ul. 1 Maja 60. Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Spotkanie przeznaczone jest dla właścicieli firm rodzinnych i członków rodziny, którzy są zainteresowani problematyką przedsiębiorczości rodzinnej. Ich celem jest wymiana doświadczeń i wiedzy o głównych problemach takich przedsiębiorstw i wskazanie możliwości ich rozwiązywania.

Cykl spotkań na ten temat, realizowanych w wybranych miastach Dolnego Śląska, jest społeczną działalnością członków stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych i wynika z misji stowarzyszenia, jaką jest budowanie środowiska wzajemnego wsparcia firm rodzinnych.

Podczas spotkania zostaną poruszone takie zagadnienia jak: liczba firm rodzinnych w Polsce, czynniki ich sukcesu, sukcesja w firmie rodzinnej czy otoczenie prawne firm rodzinnych. Wezmą w nim udział m.in.: dr Maria Adamska - wiceprezes stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, Joanna Stefańska - naukowo zajmująca się problematyką firm rodzinnych oraz Łukasz Martyniec - doradca sukcesyjny, prawnik.

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy:http://www.wsb.pl/wroclaw/aktualnosci/firma-rodzinna

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group