Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 8211
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bezpieczny przedszkolak

Sobota, 1 maja 2004, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 31 grudnia 2005, 19:54
Autor: PK
Jelenia Góra: Bezpieczny przedszkolak
Fot. Jelonka.com
Impreza przebiegała w formie współzawodnictwa dzieciaków z trzech przedszkoli. Oprócz gospodarzy z Przedszkola nr 7, brały w niej udział też dzieci z przedszkoli nr 1 i nr 4. Bacznie ich poczynaniom przyglądali się zaproszeni goście ze Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Policji, Zakładu Energetycznego i Służby Zdrowia. Maluchy czuły respekt przed takim audytorium mimo to jednak znakomicie się wywiązały z powierzonych im zadań. Słowa uznania w tym miejscu należą się ich opiekunkom, które znakomicie przygotowały je do tego turnieju. Dzieciaki dzielnie walczyły, a ich przygotowanie zadziwiało co poniektórych członków kapituły. Poziom wiedzy przedszkolaków ze wszystkich placówek był tak wysoki, że jury nie miało innego wyjścia jak ogłosić remis i nagrodzić wszystkich uczestników zabawy.

„Bezpieczny przedszkolak” jest pierwszą z cyklu 30 imprez, które zamierzamy przeprowadzić w szkołach i przedszkolach pod hasłem „bezpieczeństwo”. Kolejnymi będą m.in. akcje „Bezpieczne miasto”, „Bezpiecznie razem”.

Już 7 maja odbędzie się kolejna impreza, tym razem w przedszkolu nr 13 przy ulicy Karłowicza, gdzie oprócz gospodarzy wezmą udział dzieciaki z przedszkoli nr 7 i 23. Oczywiście ta impreza też będzie prowadzona pod hasłem szeroko pojętego bezpieczeństwa dziecka.

Tak jak i na dzisiejszej imprezie będziemy mieli dużą ilość prezentów dla maluchów, a jest to możliwe dzięki głównemu sponsorowi tych akcji, firmie DSE Draexlmaier, która bardzo pomogła nam w skompletowaniu podarunków dla przedszkolaków. Liczymy też na firmy, które pomagały nam w zeszłym roku a było ich ponad 100! Bardzo ważne jest aby dzieci mogły zostać nagrodzone za swoją wiedzę i zapewne same zapamiętają bardzo pozytywnie takie wydarzenie jeśli zostanie im po tym jakaś pamiątka. Na koniec chciałbym powiedzieć, że cieszymy się bardzo ze współpracy z portalem Jelonka.com na łamach, którego będziecie Państwo mogli śledzić zmagania w szkołach i przedszkolach.

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy niebawem na kolejną relację. Tym razem z imprezy, która odbędzie się 7 maja w przedszkolu nr 13.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
332
Nigdy
19%
Rzadko
42%
Czasami
25%
Często
14%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
 
Aktualności
Magia miniaturowego świata
 
Aktualności
Maraton z policjantami
 
Kultura
Spotkanie w Muzeum w Szklarskiej Porębie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group