Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 2531
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Bezgraniczna bezmyślność parkujących

Czwartek, 8 stycznia 2009, 8:17
Aktualizacja: 8:22
Autor: TEJO
Kilkadziesiąt minut opóźnienia zanotował wczoraj jeden z autobusów MZK, który nie miał możliwości nawrócenia na pętli w Komarnie, bo zablokował ją nierozsądny kierowca samochodu z lawetą.

Wspomniany stanął tak niefortunnie, że pracownik Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego nie mógł w żaden sposób go ominąć. Przejazd obok zawalidrogi uniemożliwiała skarpa, poniżej której płynie rzeka. Z kolei mijając lawetę z drugiej strony, kierowca ryzykował uszkodzeniem autobusu.

Nie obeszło się bez interwencji służb, które przesunęły blokujący pojazd. Kierowcy MZK narzekają, że takich przypadków utrudniania pracy, często bezmyślnego, jest znacznie więcej. Wspominają o samochodach zajeżdżających drogę do zatoczek przystankowych. Że brak wyobraźni posiadaczy aut może przyczynić się do paraliżu, świadczy przykład sprzed kilku tygodni, kiedy to jeden z kierowców zostawił swój samochód w wąskim gardle ulicy Bankowej i poszedł do miasta załatwiać swoje sprawy. Spowodował gigantyczne korki i pomstowanie innych użytkowników dróg.

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group