Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 9235
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Będzie konkurs na dyrektora jeleniogórskiego szpitala

Czwartek, 30 kwietnia 2015, 8:06
Aktualizacja: Piątek, 1 maja 2015, 7:32
Autor: Angela
Jelenia Góra: Będzie konkurs na dyrektora jeleniogórskiego szpitala
Fot. Angela
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego potwierdza, że dyrektor Stanisław Woźniak 2 kwietnia br. złożył rezygnację z funkcji dyrektora jeleniogórskiego szpitala, a jego trzymiesięczny okres wypowiedzenia upływa 30 czerwca br. Nowy dyrektor ma zostać wybrany w konkursie. Kiedy się on odbędzie i kiedy poznamy nowego szefa?

- Kandydat na dyrektora przez komisję konkursową zostanie przedstawiony Zarządowi Województwa do końca czerwca br. – informuje Jarosław Maroszek, dyrektor Departamentu Zdrowia i Promocji Województwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Komisję konkursową do przeprowadzenia postępowania konkursowego na stanowisko dyrektora Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze powołano 20 kwietnia 2015 r.

- Do zadań komisji konkursowej należeć będzie: opracowanie i przyjęcie regulaminu konkursu oraz projektu ogłoszenia o konkursie, ogłoszenie o konkursie, w terminie nieprzekraczającym dwóch miesięcy od dnia wszczęcia postępowania konkursowego oraz rozpatrzenie zgłoszonych kandydatur oraz wybór kandydata na stanowisko objęte konkursem – dodaje dyrektor Jarosław Maroszek.

Na pytanie o powody rezygnacji, Urząd Marszałkowski odpowiada: O to proszę pytać dyrektora S. Woźniaka. Niestety do poniedziałku (4.05) jest on na urlopie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1171
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group