Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 2216
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Będzie kara za obrazę

Czwartek, 20 kwietnia 2006, 0:00
Autor: TEJO
Trzy lata w więzieniu może spędzić mieszkaniec gminy Mysłakowice, który naubliżał i rzucił się na funkcjonariusza policji.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w gminie Mysłakowice w drugi dzień Świąt Wielkanocnych. – Policjanci w mieszkaniu 25-latka interweniowali dwukrotnie. Za pierwszym razem wizyta stróżów prawa zakończyła się jedynie pouczeniem – poinformowała kom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Kilka godzin później policja w Kowarach została powiadomiona przez sąsiadkę, że mężczyzna nadal się awanturuje i kopie w jej drzwi. Na interwencję pojechał policjant wspólnie z funkcjonariuszem Straży Granicznej. W mieszkaniu było więcej osób.

Funkcjonariusz poprosił 25-latka o zachowanie spokoju, jednak awanturnik stawał się coraz bardziej agresywny. W tej sytuacji został poinformowany, że zostaje zatrzymany do wytrzeźwienia, bowiem był pijany. Miał 2,10 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mężczyzna nadal był arogancki, wyzywał i rzucił się na interweniującego policjanta. Jednak po chwili został obezwładniony i osadzony w policyjnym areszcie.

Zastosowano wobec niego dozór policyjny, a za popełnione przestępstwo sprawcy grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group