Czwartek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 7715
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Beczki a w nich narkotyki

Środa, 25 listopada 2020, 8:03
Autor: WAC
Region: Beczki a w nich narkotyki
Fot. policja
Beczki pełne narkotyków znaleźli policjanci w odludnej okolicy w Kotlinie Kłodzkiej.

Kilka dni temu policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową komendy wojewódzkiej we Wrocławiu, przy współpracy funkcjonariuszy z Kłodzka i Bystrzycy Kłodzkiej, na podstawie informacji operacyjnych, udali się w odludne miejsce, gdzie odkryli trzy beczki zakopane w ziemi. Po zabezpieczeniu beczek różnej pojemności, zbadano zawartość jednej z nich. Stwierdzono, że znajduje się tam płynna amfetamina, z której można byłoby uzyskać ponad 45 kg białego proszku zakazanego ustawą. Ponadto w beczce znaleziono ponad kilogram gotowej już amfetaminy oraz ponad 50 g kokainy. Pozostałe pojemniki zostały przekazane do badań laboratoryjnych.

W tej sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za ten przestępczy proceder. Zakopane beczki znajdowały się w pobliżu miejsca zamieszkania jednego z nich. W mieszkaniach zatrzymanych zabezpieczono dosyć dużą sumę pieniędzy oraz wagę elektroniczną i sporą ilość małych woreczków strunowych. Decyzją sądu mężczyźni zostali aresztowani na 3 miesiące.

Policja planuje kolejne zatrzymania. Sprawa jest rozwojowa. Kluczowy będzie wynik badania zawartości pozostałych dwóch zabezpieczonych beczek. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa Wrocław Krzyki Wschód.

Twoja reakcja na artykuł?

23
56%
Cieszy
6
15%
Hahaha
2
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
5%
Złości
8
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
510
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group