Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 9061
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Bandyci myśleli, że są bezkarni

Wtorek, 21 lipca 2009, 8:47
Aktualizacja: 8:47
Autor: TEJO
Najpierw skopali samochód, później świadkom incydentu grozili śmiercią, a starszemu mężczyźnie zdemolowali mieszkanie. Mowa o czterech bandytach z Kamiennej Góry, którzy odpowiedzą za te czyny przed sądem. Póki co, są na wolności.

Kilka dni temu mężczyźni w wieku od 18 do 26 lat jechali samochodem ulicą Jeleniogórską. Zatrzymali się obok przypadkowego samochodu, wysiedli i zaczęli go niszczyć. Uderzali rękoma i kopali po karoserii powodując znaczne uszkodzenia opla vectry.

To wszystko widziała 80-letnia kobieta, która oburzona zachowaniem wandali, zwróciła im uwagę. Chuligani po chwili siłą wtargnęli do jej mieszkania. Mężczyźni uprzedzili kobietę, że gdy opowie komukolwiek o tym co widziała, zabiją ją. Na pomoc starszej pani przybył 72-letni sąsiad. Napastnicy nie oszczędzili i jego. Wyłamali drzwi wejściowe częściowo demolując mu mieszkanie.

Kamiennogórscy policjanci zaraz po zdarzeniu zatrzymali krewkich chuliganów. Wszyscy byli pijani. trafili do policyjnego aresztu. Niestety, Prokuratura Rejonowa w Kamiennej Górze, nie zdecydowała się zamknąć bandziorów za kratkami. Zastosowano jedynie dozór policyjny i poręczenie majątkowe wobec zuchwałych mężczyzn. Każdemu z nich przestawiono kilka zarzutów. Teraz oczekują na rozprawę sadową. Tego rodzaju przestępstwa zagrożone są kara do 5 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
789
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group