Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 5845
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Bal dla zdolnych

Czwartek, 21 stycznia 2010, 14:45
Aktualizacja: 15:54
Autor: Angela
36 tysięcy złotych udało się zebrać przedstawicielom lewicy podczas XV Balu Charytatywnego, który odbył się 15 stycznia br. w hotelu Mercure pod patronatem Jerzego Szmajdzińskiego, Grażyny Malczuk i Jacka Włodygi. Tradycyjnie z zebranych pieniędzy ufundowane zostaną stypendia dla dzieci i młodzieży z regionu jeleniogórskiego.

Przy muzyce jeleniogórskiego zespołu „Tomskiband” bawiły się 244 osoby. Poza zabawą na balu prowadzone były licytacje, loterie, sprzedaż pączków z „niespodziankami”, m.in. dwoma pierścionkamii.

– Bal Charytatywny to nie tylko dobra zabawa, ale również okazja do pozyskania funduszy, który podobnie jak w latach ubiegłych przeznaczone zostaną na stypendia dla dzieci i młodzieży z regionu jeleniogórskiego osiągającej bardzo dobre wyniki w nauce i sporcie, a znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej – mówią organizatorzy.

Do uzbierania tak dużej kwoty przyczyniła się liczna grupa sponsorów, którzy przekazali przedmioty i wyroby na licytację i loterię.
– W tym roku na balu bawiło się sporo ludzi, niemałą kwotę udało nam się zebrać z samych biletów. To był udany bal. Cieszymy się, że w tym roku stypendia otrzyma jeszcze więcej osób niż w roku ubiegłym. Wszystkim fundatorom nagród serdecznie dziękujemy i zapraszamy do uczestnictwa w Balu Charytatywnym w przyszłym roku – mówi Grażyna Malczuk.

W minionym roku z balu zebrano o wiele mniejszą kwotę 22 tysiące złote.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
974
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group