Piątek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 5722
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Bądź romantyczny – zgarnij nagrody. Musisz się tylko pospieszyć!

Niedziela, 10 lutego 2013, 9:28
Aktualizacja: 9:29
Autor: PKP
Romantyczna kolacja przy świecach i przy muzyce tercetu smyczkowego – to świetny pomysł na spędzenie walentynkowego wieczoru. A to tylko jedna z nagród w konkursie Foto Love sTORY.

- Jeśli lubicie fotografię i macie artystyczne zacięcie, ten konkurs jest dla Was. Wcielcie się w postacie z romantycznych filmów i uchwyćcie w kadrze romantyczną chwilę. Zostańcie na chwilę Scarlett OHarą, mdlejącą w objęciach Rhetta Butlera, bądź odegrajcie bohaterów Titanica ze sceny na dziobie najsłynniejszego z transatlantyków. Ile filmów o miłości, tyle scen do wyboru. Jedyne ograniczenie to Wasza kreatywność. Na zdjęcia czekamy do 11 lutego. Przesyłajcie je na adres walentynki@pkp.pl – informuje Bartłomiej Sarna, rzecznik prasowy PKP S.A. we Wrocławiu

Nagrodzonych zostanie dwadzieścia najlepszych zdjęć. Ich autorzy będą mogli wybrać się w romantyczną podróż w Polskę razem z PKP Intercity. Na szczęśliwców czeka bowiem aż dwadzieścia podwójnych Voucherów na pociągi kategorii Express i Express Intercity.

- Największa niespodzianka czeka jednak na trzy specjalnie wyróżnione pary. Każda z nich zaproszona zostanie na romantyczną kolację przy świecach, gdzie tylko dla niej zagra tercet skrzypcowy. Wyjątkowe będzie jednak przede wszystkim miejsce tego posiłku. We Wrocławiu kolacja zostanie podana w najpiękniejszej Sali Sesyjnej dworca Wrocław Główny, gdzie kiedyś mógł jadać sam Cesarz. W Gdyni spotkanie odbędzie się w zjawiskowej Sali Restauracyjnej, na której suficie widnieją piękne freski o tematyce astrologicznej. W Warszawie para zaproszona zostanie na antresolę z widokiem na centrum miasta i Pałac Kultury – dodaje Bartłomiej Sarna.

Organizatorem konkursu jest Grupa PKP. Więcej informacji w regulaminie konkursu na stronie: www.pkp.pl/walentynki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group