Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 6907
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Badania wydolnościowe w KPSW

Środa, 12 kwietnia 2017, 8:18
Aktualizacja: 13:37
Autor: Org
Jelenia Góra: Badania wydolnościowe w KPSW
Fot. Użyczone/KPSW
Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze przeprowadziła badania wydolnościowe dla drużyn młodzieżowych z okręgu jeleniogórskiego. Były to już drugie badania, które miały na celu ocenę przygotowania zawodników przed sezonem wiosennym.

Podobnie jak w poprzednich badaniach wzięli w nich udział zawodnicy Karkonoskiego Klubu Sportowego "JELENIA GÓRA" (trener Grzegorz Królikowski), Granicy Bogatynia (trener Krzysztof Kolek), Lotnika Jeżów Sudecki (trener Maciej Maćkowski) i Olimpii Kowary (trener Piotr Hobgarski).

Zawodnicy zostali poddani takim samym próbom jak w styczniu, co pozwoli trenerom na ocenę postępu w ich stanie wytrenowania po przepracowaniu okresu przygotowawczego. Wyniki będą poddane szczegółowej analizie i zostaną opracowane dla potrzeb trenerów przez dr Małgorzatę Fortunę. Koordynatorem badań był Grzegorz Królikowski.

Organizatorzy badań zapraszają także drużyny seniorów naszego okręgu do tej formy oceny stanu wytrenowania zawodników w następnym sezonie 2017/2018. Termin i forma badań do ustalenia z trenerem Leszkiem Harapinem (tel. 606 325 878).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group