Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 14917
Zalogowanych: 105
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: AZS - Mecz o wszystko

Niedziela, 20 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 10:57
Autor: lukasz
Jelenia Góra:  AZS - Mecz o wszystko
Fot. goral
AZS Kolegium Karkonoskie w krótkim odstępie czasu podejmie najlepszą i jedną z najsłabszych drużyn w ekstraklasie koszykówki.

W sobotę na wyjeździe zagra z AZS-em Poznań, który ma na koncie tylko jedną wygraną. Tak samo, jak Kolegium. W przypadku zwycięstwa jeleniogórzanek, opuszczą one ostatnie miejsce w tabeli i zwiększą swoje szansę na utrzymanie. Wprawdzie rywalki też będą chciały wygrać, ale drużyna Rafała Sroki zapowiada walkę. Kolegium wzmocniło się Katarzyną Dulnik i Swietłaną Prigodzkają.

W poniedziałek Kolegium już u siebie zagra z uczestnikiem żeńskiej Euroligi, Wisłą Kraków. Z całym szacunkiem dla sympatycznej ekipy z Jeleniej Góry, rywalki są o kilka klas lepsze. Trener Sroka zdaje sobie z tego sprawę, ale i tak zachęca do przyjścia na mecz. Będzie to bowiem okazja dla kibiców na obejrzenia bodaj najlepszej drużyny w Polsce. Mecz Kolegium - Wisła zostanie rozegrany w poniedziałek o 18.30. Wstęp jest za darmo.

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
720
Tak
38%
Nie
57%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
5%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Zjechał na nartach z Mount Everestu
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Karkonosze
Kolejne NIE dla wieży widokowej na Zakręcie Śmierci
 
Inwestycje
Trwa czyszczenie Kamiennej w Piechowicach
 
Kultura
"Łąkowy kamień" w Jagniątkowie
 
Ciekawe miejsca
Sołtysia Góra zaprasza po remoncie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group