Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 11 maja
Imieniny: Miry, Franciszka
Czytających: 22163
Zalogowanych: 103
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Awanturowali się i nie chcieli wyjść z mieszkania

Wtorek, 19 lipca 2011, 7:38
Aktualizacja: 7:39
Autor: KMP
Policjanci z Kowar zatrzymali dwóch pijanych mężczyzn, którzy w dwóch mieszkaniach uszkodzili drzwi, nie chcieli opuścić lokali oraz grozili ich lokatorom.

Do zdarzenia doszło w jednym z budynków w Kowarach. Policjanci zostali wezwani na interwencję do mieszkania: dwóch nietrzeźwych mężczyzn nie chciało go opuścić. Sprawcy grozili właścicielce oraz uszkodzili drzwi wejściowe. Przed policją ukryli się w mieszkaniu obok. Okazało się, że tym drugim mieszkaniu zachowali się identycznie jak w pierwszym. Do pierwszego lokali przyszli, aby odwiedzić kolegę – poinformowała podinspektor Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Sprawcy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Następnego dnia nie potrafili wytłumaczyć swojego zachowania.

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
397
Dobry pomysł
47%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
21%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlatego Japończycy nie tyją, mało chorują i żyją dłużej niż Polacy
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
112
Kraksa na Sudeckiej
 
Jelenia Góra - KARR
Kongres Gospodarczy w Trebnitz
 
Pogoda
W Jeleniej Górze już ponad "dycha" na plusie
 
Aktualności
Minerały błyszczą w Cieplicach
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group