Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 15735
Zalogowanych: 79
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Awanturnik chciał otworzyć drzwi... siekierą

Poniedziałek, 13 sierpnia 2012, 13:53
Aktualizacja: 13:54
Autor: 112
Policjanci podczas awantury domowej zatrzymali 80–letniego mężczyznę, który za pomocą siekiery próbował dostać się do mieszkania. W obawie o życie i zdrowie mieszkańców awanturnik został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

W niedzielę (12 sierpnia) około godziny 21.00 na numer alarmowy policji zadzwoniła kobieta i poprosiła o interwencję policję, bo jej nietrzeźwy teść siekierą niszczył drzwi wejściowe do budynku.

Jak ustalili policjanci, 80-letni mężczyzna tego dnia wrócił do domu pod wpływem alkoholu. W związku z tym syn z synową nie chcieli wpuścić go do środka. Mężczyzna zdenerwował się i wziął siekierę, za pomocą której próbował wejść do mieszkania. Domownicy w obawie o swoje życie i zdrowie uciekli z domu i ukryli się w garażu.

- 80-latek oświadczył, że wypił kilka piw. Policjanci w obawie o to, że mężczyzna ponownie może się awanturować zatrzymali go w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i dalszych czynności – informuje oficer policji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki masz stosunek do zbiórek, akcji charytatywnych?

Oddanych
głosów
529
Staram się pomagać wszystkim
32%
Pomagam tylko osobom, które znam
35%
Nie biorę udziału w taki akcjach
33%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
15 błędów zimowej jazdy, które niszczą silnik
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Pogoda
Wracają ujemne temperatury
 
Kilometry
Czy można przejeżdżać przez skrzyżowanie na pomarańczowym świetle?
 
Karkonosze
Śmierć za śmiercią na Śnieżce
 
Teatr im. Norwida
Orwellowski „1984” na scenie Teatru Norwida
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group