Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 7444
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Awantura o pół litra

Sobota, 21 lutego 2009, 8:31
Aktualizacja: 13:15
Autor: TEJO
Pijani złodzieje pobili obsługę sklepu, która chciała uniemożliwić im kradzież butelki wódki. Skaleczyli też nożem sprzedawczynię. Przestępców zatrzymała policja. Grozi im kara do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w Kamiennej Górze. 29-letni mieszkaniec tego miasta zabrał ze sklepu butelkę wódki i nie płacąc wyszedł z niego. Za mężczyzną wybiegł kierownik sklepu. Zażądał zapłaty lub zwrotu alkoholu. Wtedy drugi z mężczyzn, 25-letni mieszkaniec Lubawki podbiegł i dwukrotnie uderzył go pięścią.

Na nic zdały się też prośby ekspedientki. Mężczyźni nie chcieli oddać wódki. Wtedy kobieta wyciągnęła telefon i chciała o całym zajściu powiadomić policję. Jeden z napastników złapał kobietę za ręce, a drugi zaatakował nożem i skaleczył, a następnie uderzył ją pięścią w głowę. Sprawcy uciekli w stronę parku.

Policjanci natychmiast po zgłoszeniu zaczęli przeszukiwać przyległe ulice. juz kilka minut po zdarzeniu sprawcy zostali zatrzymani. Byli pijani. Na wniosek policji, Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze, tymczasowo aresztował jednego z mężczyzn na trzy miesiące. Drugi, dobrze znany kamiennogórskiej policji, był poszukiwany do odbycia kary 1 roku i 10 miesięcy pozbawienia wolności za inne przestępstwa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group