Środa, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 6042
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Atrakcyjne propozycje dla starszych mieszkańców, czyli „Karpacz +50”

Sobota, 29 września 2012, 7:13
Aktualizacja: 7:14
Autor: mea
W poniedziałek, 1 października, o godz. 15.00 w Gimnazjum im. Ratowników Górskich odbędzie się spotkanie organizacyjne, dotyczące zajęć komputerowych, nauki języka niemieckiego, a także gimnastyki rehabilitacyjnej oraz aerobiku wodnego dla mieszkańców Karpacza powyżej 50 roku życia. Uczestnictwo jest bezpłatne, oprócz zajęć na basenie, na który wstęp kosztuje 8 zł.

Program „Karpacz + 50” finansowany jest z budżetu miasta. – Miło nam, że zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem. W ubiegłym roku wzięło w nich udział ok. 150 osób. Staramy się wychodzić naprzeciw zainteresowaniom naszych mieszkańców – powiedziała Ewa Lustyk, specjalista do spraw współpracy z organizacjami pozarządowymi, ochrony zdrowia i edukacji Urzędu Miasta Karpacz.

Zajęcia rehabilitacyjne prowadzone będą przez specjalistę z Centrum Pulmonologii i Alergologii w Karpaczu. Na zajęciach komputerowych będzie można nauczyć się obsługi komputera, poruszania się po Internecie, obróbki zdjęć, wysyłania e-maili, pracy na arkuszu kalkulacyjnym, a także redagowania pism. Lekcje języka niemieckiego w grupach o różnych poziomach poprowadzi nauczyciel z gimnazjum w Karpaczu. Zajęcia na basenie kosztują 8 zł, można tam nie tylko popływać, ale także skorzystać z sauny, jacuzzi oraz aerobiku wodnego, który będzie prowadził ratownik.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz sąsiadów, którym możesz zaufać? I zostawić np. klucze do mieszkania, aby podlewali kwiaty?

Oddanych
głosów
836
Tak
57%
Nie
43%
 
Głos ulicy
Czy wierzymy w kiełbasę wyborczą?
 
Miej świadomość
Czy warto dopłacać?
 
Rozmowy Jelonki
Prace idą żwawo
 
Polityka
Piechowice: Burchacki vs. Kubielski
 
Karkonosze
Premiera już za tydzień
 
Aktualności
Patryk dziękuje uczestnikom pikniku
 
Aktualności
Diamencikowe stroje są super
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group