Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 11577
Zalogowanych: 32
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Artystyczne półkolonie w Karpaczu

Poniedziałek, 29 lipca 2013, 8:54
Aktualizacja: 9:05
Autor: UM Karpacz
Region: Artystyczne półkolonie w Karpaczu
Fot. UM Karpacz
Na tegorocznych miejskich półkoloniach dzieci wśród wielu atrakcji mogą także uczestniczyć w warsztatach plastycznych, prowadzonych przez ich ulubionego plastyka Jana Musielskiego. Na zajęciach dzieci prezentują swoje talenty, poznając nowe techniki plastyczne.

Wszyscy bardzo angażują się w swoją twórczość. Dzieci lubią, gdy ich prace są prezentowane, dlatego w szkole organizowany jest pokaz ich dokonań.  
 
Z inicjatywy Agnieszki Lemiszewskiej na terenie Miejskiego Muzeum Zabawek w Karpaczu odbyły się warsztaty artystyczne, zorganizowane specjalnie dla dzieci z miejskich półkolonii. Mogły one uczestniczyć w niesamowitych plenerowych zajęciach i poznawać jeszcze inne sposoby plastycznej ekspresji.

Sonda

Czy chciałbyś aby tej zimy spadło w Jeleniej Górze dużo śniegu?

Oddanych
głosów
1178
Tak
41%
Nie
53%
Jest mi to obojętne
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Człowiek jest kimś wyjątkowym we wszechświecie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Inwestycje
Kowary ruszają z budową domu komunalnego
 
Jelonka wczoraj
Szpiedzy w Jeleniej Górze
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Schaffgotschowie – strażnicy gór i tradycji. Krótka historia ich rządów w regionie Jeleniej Góry
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Cienie uranu – tracili zdrowie dla chleba
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group