Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8435
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Podgórzyn: Artystyczna sobota w Kromnowie

Czwartek, 9 maja 2019, 12:16
Aktualizacja: 14:42
Autor: WAC
Podgórzyn: Artystyczna sobota w Kromnowie
Fot. AGI
Artystyczna Galeria Izerska w Kromnowie zaprasza w najbliższą sobotę (11.05) na dwa wydarzenia artystyczne. O godzinie 16.00 rozpocznie się wernisaż wystawy „Pastele” Andrzeja Stefana Wiśniewskiego, a godzinę później zaplanowano koncert Michała Zatora. Wstęp wolny.

Andrzej Stefan Wiśniewski to artysta z Łodzi. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Plastyczną w Łodzi. Ma na koncie 42 wystawy. Na wystawie w AGI zaprezentował prace przedstawiające pejzaże oraz architekturę. Podczas wernisażu istnieje możliwość zamówienia u artysty portretu.
 
Michał Zator to najprawdopodobniej jedyny harfista w Polsce i jeden z niewielu na świecie, który wykonuje autorski repertuar. Wielokrotnie zapraszany do współpracy przez polskie filharmonie. Stypendysta Marszałka Wielkopolski, półfinalista piątej edycji programu "Mam Talent". W swoim repertuarze posiada kompozycje klasyczne i autorskie. W pracy pomaga mu rzetelne wykształcenie otrzymane na Akademii Muzycznej w Poznaniu, którą ukończył z wyróżnieniem. Obecnie Michał Zator współtworzy ciekawy projekt muzyczny z Natalią Niemen pt. “Natalia Niemen i Michał Zator improwizują Babuchowskiego".

Twoja reakcja na artykuł?

4
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group