Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 7201
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Areszt za znęcanie się nad konkubiną

Wtorek, 27 marca 2018, 8:25
Autor: WAC
Region: Areszt za znęcanie się nad konkubiną
Fot. Użyczone
Na trzy miesiące Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim aresztował 35 – letniego Piotra P. Mężczyzna przez prawie dwa lata znęcał się nad swoją konkubiną, a ostatnio niemal doprowadził do jej śmierci.

- Prokuratura Rejonowa w Lubaniu prowadzi śledztwo przeciwko 35-letniemu Piotrowi P., podejrzanemu o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad konkubiną Liwią W. Do tych aktów przemocy dochodziło od kwietnia 2016 r. do marca 2018 r. w Gryfowie Śl. – informuje prokurator Marek Gorzkowicz z Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Do kulminacji agresji doszło w nocy 19 marca, kiedy w trakcie kolejnej awantury kopnął kobietę dwukrotnie w brzuch, powodując u niej pęknięcie śledziony . To niemal doprowadziło do śmierci Liwii W., która w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

- Mężczyźnie po zatrzymaniu postawiono zarzuty znęcania się nad osobą najbliższą oraz spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu realnie zagrażającego życiu. 22 marca Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim przychylił do wniosku prokuratury o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy – dodaje prokurator Marek Gorzkowicz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group