Poniedziałek, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6266
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

APTEKA w Jazgocie. Koncert już w sobotę

Wiadomości: Szklarska Poręba
Środa, 28 września 2011, 11:07
Aktualizacja: 11:10
Autor: Petr
Fot. Organizator
W najbliższą sobotę 1 października w popularnym klubie Jazgot w Szklarskiej Porębie zagra legendarna formacja APTEKA. Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu koncertu) można nabyć u pracowników lokalu.

Od wielu lat APTEKA jest jednym z najbardziej znanych zespołów polskiej sceny rockowej. Jak twierdzą sami artyści, „ich celem jest bawić ludzi dobrą muzyką oraz humorem”; odkrywanie w muzyce tego, co niebanalne i warte odkrycia. Tym razem, formacja w kultowym składzie Jędrzej Kodymowski – lider zespołu, wokalista i gitarzysta, Grzegorz Puzio – perkusista i Jacek Żołądek – basista wystąpi w Jazgocie w Szklarskiej Porębie.

– APTEKA to trans, psychodela, rock oraz niesamowita energia, o czym warto przekonać się podczas koncertów na żywo. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w świetnej zabawie w najbliższą sobotę 1 października u nas, w Jazgocie. Usłyszycie zupełnie nowy, a przy tym bardzo interesujący materiał zespołu – zachęcają organizatorzy. Więcej informacji na stronie www.jazgot.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Tomatol 28-09-2011 12:15
EEEEEEEkstra!!!!!!!!!!!!1

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group