Poniedziałek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 1900
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

AP: Afterparty w klimacie zombie

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 28 lipca 2017, 9:01
Aktualizacja: 9:13
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. organizator
Już jutro (29.07) grupa Anima Paranormal odbędzie drugą misję, której celem jest interwencja w tajnym ośrodku pod nazwą Serpentarium. Interaktywny spektakl grozy, który zebrał bardzo pochlebne recenzje po debiucie w Kowarach, tym razem przenosi się do jeleniogórskich podziemi, a wieczorem w Klubie Kwadrat zaplanowana jest zabawa w klimacie zombie.

- Centrala Animy Paranormal wydała rozkaz natychmiastowego przedostania się do podziemi Jeleniej Góry, gdzie znajduje się ośrodek, w którym przetrzymywane są najgorsze osobniki zarażone wirusem, który 8 kwietnia br. wydostał się z kowarskiej strefy R1 - informuje Krzysztof Wojtas z AP, który apeluje o wsparcie świadków, podobnie jak to miało miejsce w Kowarach, jednak tym razem misja odbędzie się 29 lipca w podziemiach przy ul. Chełmońskiego. Świadkowie, z eskortą służb AP, muszą wejść na teren Serpentarium w Jeleniej Górze. To tajna placówka, która została zbudowana dla zarażonych najwyższym poziomem wirusa Pripegala - dodał K. Wojtas.

Spektakl odbędzie się w najbliższą sobotę. 29.07 o godz. 18:00, 19:00, 20:00 lub 21:00 (wejścia w grupach). Bilety (w cenie 50 zł) są jeszcze dostępne w Jeleniogórskim Centrum Kultury, ul. 1 Maja 60.

Po pełnej wrażeń misji w jeleniogórskich podziemiach będzie okazja do zabawy, bowiem w Klubie Kwadrat przy ul. Bankowej 28/30 odbędzie się afterparty w klimacie zombie, w której wezmą również udział aktorzy grający w spektaklu oraz organizatorzy. Będzie okazja do rozmów i integracji – mile widziane charakteryzacje w stylu zombie. Wstęp: 10 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group