Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 9805
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: ,,Anioły do mnie wysyłaj” – magiczne jasełka w Szkole 707

Sobota, 20 grudnia 2014, 8:35
Aktualizacja: 8:48
Autor: SP 707
Karpacz: ,,Anioły do mnie wysyłaj” – magiczne jasełka w Szkole 707
Fot. SP 707
W niezwykłej scenerii stajenki betlejemskiej, przy towarzyszeniu prawdziwych instrumentów, uczniowie Szkoły 707 w Karpaczu jako chór aniołów wyśpiewali historię narodzin Jezusa. Spektakl poruszył serca zaproszonych gości.

Sala gimnastyczna Szkoły 707 na ten jeden wieczór zamieniła się w Betlejemską Szopkę. Uczniowie w anielskich strojach wykonali najpiękniejsze kolędy i pastorałki, między które wkomponowane zostały fragmenty z Pisma Świętego. Wszyscy młodzi aktorzy spisali się na medal, za co publiczność nagrodziła ich owacjami na stojąco.

To, co mogli poczuć widzowie, to przede wszystkim ogromne wzruszenie, gdyż cały spektakl został przepięknie skomponowany. Wzruszająca muzyka, piękne wiersze i oświetlenie stworzyły magiczny oraz niepowtarzalny nastrój. Najpiękniejszy widok stanowiła jednak radość, która malowała się na buziach dzieci, po tym, jak cała sala przez kilka minut wiwatowała i gromkimi brawami nagradzała ich pracę.

Edyta Pękala- Jakubowska, dyrektor Szkoły 707 złożyła serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomagali przy organizowaniu tegorocznego koncertu, a w imieniu pracowników szkoły, złożyła obecnym gościom życzenia zdrowych i spokojnych świąt, pełnych miłości i pokoju.

Rodzice i nauczyciele nie kryli wzruszenia. Przedstawienie zrobiło na gościach tak duże wrażenie, że nie bali się powiedzieć, iż tegoroczne jasełka, były jednymi z najlepszych w historii Szkoły 707.

Za pośrednictwem portalu Jelonka.com organizatorzy pragną podziękować wszystkim młodym artystom za zaangażowanie i trud włożony w organizację tegorocznego koncertu, a rodzicom za przygotowanie przepięknych strojów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group