Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 25 kwietnia
Imieniny: Jarosława, Marka
Czytających: 18688
Zalogowanych: 74
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Anielska kotlina i okolice

Środa, 24 grudnia 2008, 13:32
Aktualizacja: 13:33
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Anielska kotlina i okolice
Fot. TEJO
Pełne aniołów zakamarki Jeleniej Góry i sąsiednich miejscowości można oglądać na płocie przy placu kard. Wyszyńskiego oraz w Internecie.

To kolejna faza realizacji projektu „Pamięć Miasta” Domu Spotkań w Kopańcu oraz jego animatora Jacka Jaśko. Przypomnijmy, że na płocie przy budowie kamienic przy pl. kard. Wyszyńskiego od początku grudnia czynna jest wystawa zdjęć pomysłodawcy projektu.

– Do tego dołączamy niezwykłą świąteczną galerię, w której w różne zakątki Jeleniej Góry dotarli aniołowie głosząc Dobrą Nowinę – mówi Jacek Jaśko zachęcając Internautów do wejścia na stronę galeriawtle.blogspot.com

Inicjatorzy wyprowadzenia fotografii z galerii do przestrzeni miejskiej już planują „zaopiekować się” płotem przy ul. 1 Maja i Kilińskiego, za którym przez najbliższe miesiące będzie trwała budowa Mall Parku. Swoje fotografie ma tam prezentować, między innymi, Ewa Andrzejewska.

Sonda

Te imiona noworodków królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
269
Zofia
29%
Rozalia
14%
Julia
43%
Mia
14%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Nauka potwierdza. Mężczyźni chorują bardziej
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Jutro finał Jarmarku Osobliwości i Staroci
 
Aktualności
Fantastyczna Jelenia Góra – to zwycięzcy konkursu
 
Aktualności
"Felerna krzyżówka" znów daje o sobie znać
 
Aktualności
Jelenia Góra znów pełna skarbów i kolekcjonerów
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group