Czwartek, 29 lipca
Imieniny: Marty, Olafa
Czytających: 10113
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Amstaf już szczęśliwy

Piątek, 8 czerwca 2018, 13:50
Aktualizacja: Sobota, 9 czerwca 2018, 9:04
Autor: MPGK
Jelenia Góra: Amstaf już szczęśliwy
Fot. Użyczone/MPGK
Po trzech latach poszukiwań znalazł wreszcie nowy dom amstaf z jeleniogórskiego schroniska dla małych zwierząt. 11–letnia suka, choć przyjazna i wręcz słodka dla dorosłych, nie lubiła dzieci, dlatego wiele osób nie decydowało się na jej adopcję.
- Teraz jest szczęśliwa - mówi Anna Nikołajuk, kierowniczka schroniska. - Mieszka z ludźmi, którzy ją pokochali od pierwszego kontaktu, a do tego ma przyjaciela - pieska, którego już posiadali. Razem biegają po łąkach i śpią głowa przy głowie.

Schronisko dla małych zwierząt stara się działać, jak najlepsza klinika: ratuje zwierzęta, leczy je i jak najszybciej oddaje w ręce nowych właścicieli. To wręcz niewiarygodne, ale od stycznia do końca maja udało się jej w ten sposób znaleźć nowy dom dla aż 243 psów! Obecnie czekają na to kolejne 72. Dzisiaj nowych właścicieli znajdzie jeden z nich, a jutro kolejny.

- Kundla wziąłem ze schroniska dwa tygodnie temu - mówi Marek Haliczko z Przesieki.- Na krok mnie nie odstępuje. zawsze musi być obok. Chodzi przy mnie noga w nogę! Jest nam po prostu ze sobą dobrze - podkreśla.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group