Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 2314
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Amfetamina w biustonoszu

Środa, 21 października 2009, 14:58
Aktualizacja: 14:59
Autor: TEJO
Kolejna część bielizny posłużyła jako prowizoryczna skrytka dla środków odurzających. Narkotyki bywały w majtkach i skarpetkach, znalazły się też w staniku, gdzie włożyła je 20–letnia jeleniogórzanka.

Kobietę wraz z 53-letnim mężczyzną zatrzymali wczoraj jeleniogórscy kryminalni. – Podejrzana jest o posiadanie środków odurzających, a mężczyzna o ich udzielanie w celu uzyskania korzyści majątkowej. Ponadto odpowie on również próbę zmuszenia kobiety do zmiany zeznań i groźby karalne – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

Policjanci uzyskali informację, że jeleniogórzanka może mieć związek z przestępczością narkotykową. Na jednej z ulic zatrzymali kobietę, która miała w staniku kilka działek amfetaminy. – Ustalono, że narkotyki kilka razy zakupiła od 53-letniego mężczyzny. Ten chcąc zmusić kobietę do milczenia, groził jej i jej dziecku pozbawieniem życia. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności tej sprawy – dodaje podinsp. E. Bagrowska.

Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Za próbę zmuszenia kobiety do zmiany zeznań oraz za udzielanie narkotyków grozi mu do 10 lat więzienia, a 20-latka za ich posiadanie może spędzić w celi nawet trzy lata.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group