Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 3704
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sosnówka: Ale się tu działo!

Czwartek, 6 czerwca 2019, 7:11
Aktualizacja: Piątek, 7 czerwca 2019, 11:16
Autor: Teresa Smykowska
Sosnówka: Ale się tu działo!
Fot. SP w Sosnówce
W Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Sosnówce odbył się Piknik Rodzinny. Z tej okazji było wiele atrakcji dla małych i dużych gości: zabawy bańkami mydlanymi, malowanie twarzy, dmuchane zamki dla najmłodszych, można też było wykonać kolorowy tatuaż, zagrać w wodną siatkówkę, w ping ponga, spróbować gry na różnych instrumentach muzycznych. Wykonując resuscytację krążeniowo–oddechową lub opatrując rany można było wczuć się w rolę strażaka i ratownika medycznego.

Trenerzy Uczniowskiego Klubu Sportowego "Olimpijczyk" przygotowali kurs strzelania z broni laserowej. Wspaniałą zabawą był festiwal kolorów uzyskany z proszku HOLI. Już po raz drugi uczestnicy pikniku stanęli na starcie Biegu Rodzinnego. Ponieważ dzień był upalny - można było się ochłodzić w fontannie wodnej przygotowanej przez strażaków i jedząc lody. W punkcie gastronomicznym czekało wiele przekąsek z grilla i stół pełen łakoci.

Czas na pikniku umilały występy artystyczne przygotowane przez szkolny zespół muzyczny Stars. Wszystkie dzieci otrzymały upominek oraz zaproszenie do Seidorf Mountain Resort w Sosnówce na zabawę na „dmuchańcach”.

W organizację pikniku włączyło się wiele osób ze środowiska lokalnego: pracownicy szkoły, rodzice uczęszczających do szkoły dzieci, Rada Sołecka z Sosnówki, Pracownia Stolarska Liczyrzepy 13 w Sosnówce, OSP w Sosnówce.

Cieszymy się, że na buziach dzieci i dorosłych wywołaliśmy uśmiech, że wielu ludzi w pędzie dnia codziennego zatrzymało się i wspólnie spędziło ten piękny dzień, czerpiąc radość z bycia razem – mówi nauczycielka organizująca piknik.
Już nie mogę doczekać się kolejnego pikniku, z każdym rokiem pojawiają się nowe atrakcje i przychodzi coraz więcej ludzi - podkreśla przewodniczący Rady Rodziców. Dodaje również, że takie imprezy jak ta, możliwe są tylko dzięki temu, że w miejscowości jest szkoła i ściśle współpracuje ze sobą tak wielu ludzi.

Dyrektor szkoły Łucja Balcerek podsumowała piknik, dziękując przybyłym za wspólnie spędzony czas na radosnej, wspaniałej zabawie, za stworzenie atmosfery dobrej zabawy oraz w oczekiwaniu na kolejny piknik zaprasza na inne imprezy do szkoły. Zapewnia, że wiele będzie się działo.

Twoja reakcja na artykuł?

9
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group