Czwartek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 12902
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Aktywny piknik rodzinny w Sobieszowie

Niedziela, 11 czerwca 2017, 13:52
Aktualizacja: 13:55
Autor: Joanna
Jelenia Góra: Aktywny piknik rodzinny w Sobieszowie
Fot. Joanna
Sobotę (10.06) aktywnie i rodzinnie spędzili uczniowie Zespołu Szkół Podstawowych Nr 15 i Gimnazjum Nr 5. Na terenie Transgranicznego Centrum Turystyki Aktywnej przy ulicy Czecha w Jeleniej Górze odbył się rodzinny piknik. Imprezie towarzyszyło wiele rywalizacji sportowych i innych atrakcji.

W sobotę, 10 czerwca uczniowie z Zespołu Szkół Podstawowych Nr 15 i Gimnazjum Nr 5 wraz z rodzicami i gronem nauczycielskim, zorganizowali piknik rodzinny. Impreza odbyła się na terenie Transgraniczne Centrum Turystyki Aktywnej w Jeleniej Górze. Oprócz aktywnych zabaw, gier i występów, piknikowi towarzyszył charytatywny cel, można było wesprzeć kosztowną rehabilitację jeleniogórzanki Amelii.

Program pikniku był szeroki i zaplanowano mnóstwo sportowych rywalizacji. W grach chętnie brali także udział rodzice. Pierwsze występy rozpoczęły się o godzinie 10.00, dziewczynki zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, odbył się także pokaz zumby. Odbyły się zawody sportowe i krótkie widowiska teatralne. Każdy uczeń mógł wykazać się w swoich ulubionych dziedzinach. W czasie pikniku odbyły się Mistrzostwa Jeleniej Góry w takich dyscyplinach bieg przełajowy, bieg na hulajnodze, rolki, nartorolki. Był matematyczny marsz na orientacje, finał ligi saneczkowej i gimnazjada. Mnóstwo różnorodnych dyscyplin i atrakcyjnych stanowisk: malowanie twarzy, którym chętnie poddawały się zarówno dziewczynki jak i chłopcy , ciekawe stanowisko doświadczalne, wokół którego było mnóstwo zainteresowanych dzieci, jak i przyrodnicze, matematyczne, malarskie. Dużo śmiechu przyniosły zawody, w których wzięli udział rodzice, głównie ojcowie – zawody w szybkim zjedzeniu ptysia.

Zainteresowaniem cieszył się pokaz sprawnościowy w wykonaniu strażaków. Dla dzieci biorących udział w konkurencjach i losowaniu przewidziano ciekawe nagrody. Główna nagrodą był rower górski. Piknik rodzinny był niezwykle aktywny, każdy mógł się w niego zaangażować bo cieszył się dużą różnorodnością atrakcji, a co najważniejsze można było ten dzień spędzić wspólnie z rodzinami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pójdziesz głosować w wyborach 15.10?

Oddanych
głosów
226
Tak
85%
Nie
9%
To zależy od pogody
7%
 
Głos ulicy
Dni Podgórzyna – czy impreza się podobała?
 
Miej świadomość
Ukraina pozwała Polskę: Koniec Sojuszu?
 
Rozmowy Jelonki
5300 zł na rękę
 
112
Awaria na drodze
 
Aktualności
Posłuchają godów jeleni
 
Aktualności
Radni główkują
 
Aktualności
Debatują o pieniądzach
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group