Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 5147
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Aktywny piknik rodzinny w Sobieszowie

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 11 czerwca 2017, 13:52
Aktualizacja: 13:55
Autor: Joanna
Fot. Joanna
Sobotę (10.06) aktywnie i rodzinnie spędzili uczniowie Zespołu Szkół Podstawowych Nr 15 i Gimnazjum Nr 5. Na terenie Transgranicznego Centrum Turystyki Aktywnej przy ulicy Czecha w Jeleniej Górze odbył się rodzinny piknik. Imprezie towarzyszyło wiele rywalizacji sportowych i innych atrakcji.

W sobotę, 10 czerwca uczniowie z Zespołu Szkół Podstawowych Nr 15 i Gimnazjum Nr 5 wraz z rodzicami i gronem nauczycielskim, zorganizowali piknik rodzinny. Impreza odbyła się na terenie Transgraniczne Centrum Turystyki Aktywnej w Jeleniej Górze. Oprócz aktywnych zabaw, gier i występów, piknikowi towarzyszył charytatywny cel, można było wesprzeć kosztowną rehabilitację jeleniogórzanki Amelii.

Program pikniku był szeroki i zaplanowano mnóstwo sportowych rywalizacji. W grach chętnie brali także udział rodzice. Pierwsze występy rozpoczęły się o godzinie 10.00, dziewczynki zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, odbył się także pokaz zumby. Odbyły się zawody sportowe i krótkie widowiska teatralne. Każdy uczeń mógł wykazać się w swoich ulubionych dziedzinach. W czasie pikniku odbyły się Mistrzostwa Jeleniej Góry w takich dyscyplinach bieg przełajowy, bieg na hulajnodze, rolki, nartorolki. Był matematyczny marsz na orientacje, finał ligi saneczkowej i gimnazjada. Mnóstwo różnorodnych dyscyplin i atrakcyjnych stanowisk: malowanie twarzy, którym chętnie poddawały się zarówno dziewczynki jak i chłopcy , ciekawe stanowisko doświadczalne, wokół którego było mnóstwo zainteresowanych dzieci, jak i przyrodnicze, matematyczne, malarskie. Dużo śmiechu przyniosły zawody, w których wzięli udział rodzice, głównie ojcowie – zawody w szybkim zjedzeniu ptysia.

Zainteresowaniem cieszył się pokaz sprawnościowy w wykonaniu strażaków. Dla dzieci biorących udział w konkurencjach i losowaniu przewidziano ciekawe nagrody. Główna nagrodą był rower górski. Piknik rodzinny był niezwykle aktywny, każdy mógł się w niego zaangażować bo cieszył się dużą różnorodnością atrakcji, a co najważniejsze można było ten dzień spędzić wspólnie z rodzinami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~... 11-06-2017 17:14
Relacja i wyniki z zawodów w artykule w dziale sportowym :)
~XXY 11-06-2017 21:48
oglądnełam 31 zdjęć festyn po zbóju, grupa dziewczynek znudzeni rodzice którym nie wypadało nie przyjść ,impreza po byku ,chroń nas Panie Boże przed 15-nastką
~XXY 12-06-2017 0:35
Zazdrość ... trzeba było przyjść i samemu ocenić. To był festyn dla dzieci i ich rodzin. Byłem z żoną, dziećmi i fantastycznie się bawiliśmy , ba nawet dzieci wylosowały super nagrody i zdobyły medale. Śmieszne stwierdzenie , że rodzice są znudzeni własnymi dziećmi , chyba oni je kochają i nie przychodzą na imprezy zorganizowane dla nich tylko, że tak wypada. Jeśli ty jesteś takim rodzicem - szkoda twoich dzieci. Coś jest w tym przysłowiu , że jeszcze taki się nie urodził , co by wszystkim dogodził. Zorganizuj osobiście imprezę, chętnie z rodziną na nią się wybierzemy. Pozdrawiam pozytywnie zakręconych :)
~xz 12-06-2017 12:05
nie byłem ale słyszałem, że było fajnie i o to chodzi.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group