Niedziela, 19 września
Imieniny: Konstancji, Teodora
Czytających: 2823
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Aktywny Dolny Śląsk – konsultacje w Jeleniej Górze

Czwartek, 18 lutego 2016, 16:36
Aktualizacja: 16:38
Autor: UMWD
Jelenia Góra: Aktywny Dolny Śląsk – konsultacje w Jeleniej Górze
Fot. Organizator
Jutro, 19 lutego, o godz. 10.00, w Jeleniej Górze odbędą się konsultacje społeczne Programu budżetu sportowo–turystycznego Aktywny Dolny Śląsk. W spotkaniu udział weźmie Jerzy Michalak, Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego. Konsultacje odbędą się w Jeleniogórskim Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej – Książnica Karkonoska przy ul. Bankowej 27 (sala konferencyjna na III piętrze).

Aktywny Dolny Śląsk jest pilotażowym projektem dolnośląskiego budżetu obywatelskiego. W pierwszej edycji jest to budżet sportowo-turystyczny. Organizatorem projektu jest Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Pilotażowy budżet to 600 tysięcy złotych, które przeznaczone będą na projekty z zakresu upowszechniania sportu i promowania oferty turystycznej Dolnego Śląska.

Celem programu jest wzmacnianie identyfikacji z regionem poprzez tworzony wspólnie budżet. Trwają konsultacje społeczne projektu, który jest wspólną pracą środowisk obywatelskich aktywnych w dziedzinie sportu i turystyki oraz samorządu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group