Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 6703
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Aktywnie w górach nie tylko z telewizją

Sobota, 13 grudnia 2008, 11:31
Aktualizacja: 13:10
Autor: TEJO
REGION: Aktywnie w górach nie tylko z telewizją
Fot. UM Karpacz
Po ostatnich opadach śniegu w karkonoskich kurortach poprawiły się humory narciarzy. Do aktywnego zimowego wypoczynku będzie dziś zachęcała Telewizja TVP Info.

Program jest emitowany na żywo od godziny 9 ze Skoczni Orlinek. Wejścia antenowe przewidziano na godzinę 11 z lodowiska w Karpaczu, na 13 ze Stoku CRiS Kolorowa, a następnie na godz. 15 ze Świątyni Wang.

– W programie znajdą się takie tematy jak: turystyka aktywna w sezonie zimowym, bezpieczeństwo w górach, ciekawostki z Bajkowego Przewodnika po Karpaczu i wiele innych interesujących zagadnień – informuje referat promocji miasta.

Także w Szklarskiej Porębie śniegu jest wystarczająco, aby już skorzystać z nartostrad. – Szklarska Poręba okryła się juz białym puchem, jest przepięknie, koniecznie trzeba to zobaczyć. Znajdą tu dziś coś dla siebie zarówno narciarze lubiący szusować po stokach, jak amatorzy biegów narciarskich. SkiArena Szrenica i Polana Jakuszycka zapraszają – proponuje Marlena Grochowska z IT.

Z kolei w Świeradowie Zdroju przewidziano długo wyczekiwany start kolei gondolowej na Izerski Stóg. To najdłuższa oświetlona trasa narciarska w Sudetach Zachodnich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group