Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 4476
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

A–klasa: skandal w Strzyżowcu, potknięcie Jawy i Kwisy

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 26 marca 2012, 12:11
Aktualizacja: 12:12
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W minioną niedzielę zespoły walczące o awans do ligi okręgowej zainaugurowali rundę wiosenną. W grupie I trzy zespoły odskoczyły od pozostałych rywali. Mecz Endico–Mitexu został przerwany w 85. minucie z powodu rękoczynu na arbitrze.

W spotkaniu Czarnych Strzyżowiec z Endico-Mitexem Podgórzyn wicelider tabeli bez większych problemów dążył do okazałego zwycięstwa, przy stanie 1:6 (pięć minut przed końcowym gwizdkiem) mecz został przerwany. Powodem było uderzenie sędziego przez chuligana z trybun, którego pod żadnym pozorem nie można nazwać kibicem. Pewne zwycięstwa odniosły również Pogoń Świerzawa (3:0 z Chojnikiem Jelenia Góra) oraz Orzeł Lubawka (3:0 z Pub Golem Jelenia Góra).

W grupie II niespodziewane zwycięstwo 2:1 na boisku dotychczasowego lidera Kwisy Świeradów Zdrój odniosła Chmielanka Chmieleń rewanżując się za porażkę u siebie 3:4, co wykorzystały ekipy Bazaltu Sulików oraz Włókniarza Leśna.
W grupie III punkty w Iwinach zgubił lider - Jawa Otok (2:2), dzięki czemu już na wstępie rundy rewanżowej Iskra Łagów oraz Sparta Zebrzydowa odrobiły po dwa "oczka".

Grupa I:
Orzeł Lubawka - Pub Gol Jelenia Góra 3:0
Piast Bolków - Nysa Wolbromek 4:2
Victoria Czadrów - Halniak Miłków 2:0
KS 1946 Chełmsko Śląskie - KS Łomnica 2:0
Pogoń Świerzawa - Chojnik Jelenia Góra 3:0
Czarni Strzyżowiec - Endico Mitex Podgórzyn - mecz przerwany w 85. minucie przy stanie 1:6
Woskar Szklarska Poręba - Orzeł Mysłakowice 1:2

Tabela grupy I:
1. Pogoń Świerzawa 14 35 45-15
2. Endico Mitex Podgórzyn 13 30 51-16
3. Orzeł Lubawka 14 29 42-22
4. KS 1946 Chełmsko Śląskie 14 22 29-24
5. Pub Gol Jelenia Góra 14 22 29-30
6. Woskar Szklarska Poręba 14 20 24-15
7. Chojnik Jelenia Góra 14 19 39-40
8. Victoria Czadrów 14 18 25-30
9. Czarni Strzyżowiec 13 17 23-32
10. Piast Bolków 14 16 31-33
11. KS Łomnica 14 14 22-40
12. Orzeł Mysłakowice 14 14 17-35
13. Nysa Wolbromek 14 12 26-45
14. Halniak Miłków 14 10 17-43

W następnej kolejce (1. kwietnia) zagrają:
Pogoń Świerzawa - Piast Bolków
Chojnik Jelenia Góra - Woskar Szklarska Poręba
Orzeł Mysłakowice - Czarni Strzyżowiec
Endico-Mitex Podgórzyn - Orzeł Lubawka
Pub Gol Jelenia Góra - KS Łomnica
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Victoria Czadrów
Halniak Miłków - Nysa Wolbromek

Grupa II:
Gryf Gryfów Śląski - Stella Lubomierz 2:3
Kwisa Świeradów Zdrój - Chmielanka Chmieleń 1:2
Włókniarz Leśna - Skalnik Rębiszów 4:1
Orzeł Platerówka - Sudety Giebułtów 6:0
LZS Radostów - Bazalt Sulików 0:2
Jaśnica Opolno Zdrój - Błękitni Studniska Dolne 2:3
Pogoń Markocice - Cosmos Radzimów 2:1

Tabela grupy II:
1. Bazalt Sulików 14 30 41-20
2. Kwisa Świeradów Zdrój 14 28 41-16
3. Włókniarz Leśna 14 28 31-17
4. Gryf Gryfów Śląski 14 27 37-22
5. Pogoń Markocice 14 26 33-27
6. Chmielanka Chmieleń 14 21 30-29
7. Skalnik Rębiszów 14 20 26-27
8. Stella Lubomierz 14 20 34-31
9. LZS Radostów 14 17 35-42
10. Cosmos Radzimów 14 15 29-25
11. Błękitni Studniska Dolne 14 15 22-45
12. Orzeł Platerówka 14 13 35-40
13. Sudety Giebułtów 14 13 26-49
14. Jaśnica Opolno Zdrój 14 7 20-50

W następnej kolejce (1. kwietnia) zagrają:
Kwisa Świeradów Zdrój - Orzeł Platerówka
Chmielanka Chmieleń - LZS Radostów
Bazalt Sulików - Włókniarz Leśna
Skalnik Rębiszów - Jaśnica Opolno Zdrój
Błękitni Studniska Dolne - Pogoń Markocice
Cosmos Radzimów - Gryf Gryfów Śląski
Stella Lubomierz - Sudety Giebułtów

Grupa III:
Iskra Łagów - Apis Jędrzychowice 4:2
Cosmos Milików - LZS Radogoszcz 4:0
GKS Iwiny - Jawa Otok 2:2
Sparta Zebrzydowa - GKS Tomaszów Bolesławiecki 2:1
LKS Ocice - Górnik Węgliniec 7:2
LZS Łaziska - Przyszłość Dłużyna 4:1
Hutnik Pieńsk - KS Łąka 2:3

Tabela grupy III:
1. Jawa Otok 14 35 40-14
2. Iskra Łagów 14 31 51-32
3. Sparta Zebrzydowa 14 30 48-16
4. Apis Jędrzychowice 14 28 42-26
5. LKS Ocice 14 28 43-31
6. KS Łąka 14 21 36-41
7. Hutnik Pieńsk 14 21 23-25
8. LZS Radogoszcz 14 19 29-44
9. Górnik Węgliniec 14 16 38-49
10. GKS Tomaszów Bolesławiecki 14 14 32-36
11. GKS Iwiny 14 14 27-34
12. Cosmos Milików 14 13 22-29
13. LZS Łaziska 14 12 26-43
14. Przyszłość Dłużyna 14 2 23-60

W następnej kolejce (1. kwietnia) zagrają:
Sparta Zebrzydowa - LKS Ocice
GKS Tomaszów Bolesławiecki - GKS Iwiny
Jawa Otok - Iskra Łagów
Apis Jędrzychowice - Hutnik Pieńsk
KS Łąka - LZS Łaziska
Przyszłość Dłużyna - Cosmos Milików
LZS Radogoszcz - Górnik Węgliniec

Wyniki oraz tabela grupy II B-klasy znajduje się:
http://www.jelonka.com/news,single,init,article,39292

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~fryzjer 26-03-2012 19:12
to powinna być AA klasa
~spawacz 26-03-2012 20:55
Sędzia przytulił sztukę? No to grubo.
~anatol 29-03-2012 10:27
nie ma się co dziwić piłka to sport dla hołoty dlatego nie dziwota, że dochodzi do takich incydentów, nie długo trzeba będzie Policje ściągać do paru wsioków gra o wejście do okręgówki
~andrzejjjjj 21-06-2014 20:55
strzyzowiec nie dajcie sie piotrek jest zwami

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group