Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7475
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Akcja przy sądzie

Piątek, 15 lutego 2019, 10:02
Aktualizacja: Niedziela, 17 lutego 2019, 6:11
Autor: Angelika Grzywacz– Dudek
Jelenia Góra: Akcja przy sądzie
Fot. Angelika Grzywacz- Dudek
– Przy jeleniogórskim sądzie okręgowym stoi kilka oddziałów policji uzbrojonych „po zęby” i w kominiarkach. Czy to jakiś zamach terrorystyczny, czy kolejna informacja o bombie? – z taką informacją zadzwonił do nas nasz Czytelnik Adam z Jeleniej Góry. – To nic nadzwyczajnego – odpowiada nam Tomasz Skowron, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze. – Policja zabezpiecza teren na czas składania zeznań przez świadka podlegającego ochronie policji w jednej ze spraw narkotykowych – dodaje sędzia.

Jak mówi rzecznik sądu, chodzi o sprawę z okręgu jeleniogórskiego, w której oskarżeni są Mariusz B. i Leszek K. Postawiono im zarzuty wytwarzania i wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków.

W tej sprawie dzisiaj zeznaje jeden ze świadków podlegających ochronie policji, ale nie posiadający statusu świadka koronnego - wyjaśnia sędzia Tomasz Skowron.

Ilu dokładnie policjantów i z jakich wydziałów zabezpiecza sąd? Tego nie wiemy, ponieważ ani podinsp. Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji, ani asp. sztab. Paweł Petrykowski z policji wrocławskiej takich informacji nie udzielają.

Są to działania niejawne i nie możemy o tym informować – wyjaśnia asp. sztab. Paweł Petrykowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Na miejscu jest również jeleniogórska straż miejska.

Twoja reakcja na artykuł?

35
26%
Cieszy
0
0%
Hahaha
15
11%
Nudzi
4
3%
Smuci
7
5%
Złości
74
55%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (62) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group