Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6493
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Akcja "Bezpieczne Wakacje" i koncert "Raz, Dwa, Trzy"

Czwartek, 24 czerwca 2004, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 17 lutego 2006, 15:44
Autor: Maciej Chyra
Jelenia Góra: Akcja "Bezpieczne Wakacje" i koncert "Raz, Dwa, Trzy"
Fot. Maciej Chyra
W czwartek 24 czerwca, na Placu Ratuszowym została zorganizowana impreza pt. "Bezpieczne Wakacje". Jej celem było ukazanie młodzieży, jakie niebezpieczeństwa czekają na nią w czasie wakacji, które właśnie się rozpoczynają, a są nimi min. narkotyki, sekty czy AIDS.

Na specjalnych stanowiskach można było otrzymać ulotki informacyjne jak i osobiście zasięgnąć informacji dotyczących narkotyków i sekt. Każdy chętny mógł również poddać oznakowaniu swój rower, które przeprowadzali policjanci. W czasie całej imprezy tj. od godziny szesnastej, na scenie prezentowały się różne zespoły muzyczne. Wszyscy Jeleniogórzanie czekali z niecierpliwością aż pojawi się gwiazda wieczoru - zespół "Raz, Dwa, Trzy". Zaprezentowali oni utwory ze swojej najnowszej płyty oraz kilka starszych przebojów, przy których mieszkańcy Jeleniej Góry bawili się do późnych godzin wieczornych. Frekwencja oraz pogoda dopisały.

Impreza była zorganizowana przy współpracy Jeleniogórskiego Centrum Kultury i Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group