Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 5542
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Akademia Budujących Kobiet wkrótce w Jeleniej Górze

Piątek, 14 marca 2014, 8:28
Aktualizacja: 8:34
Autor: Org
Jelenia Góra: Akademia Budujących Kobiet wkrótce w Jeleniej Górze
Fot. Organizator
Już 19 marca Akademia Kobiet Budujących Silka Ytong odwiedzi Jelenią Górę. Główne tematy spotkania to: zaplanowanie budżetu, wybór projektu i materiałów, przygotowanie dokumentacji budowlanej, dopilnowanie formalności końcowych. Zupełnie nowym zagadnieniem będzie kwestia aranżacji przyszłych pomieszczeń już na etapie budowy wymarzonego domu. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 w Hotelu Baron przy ul. Grodzkiej.

Akademia Kobiet Budujących Silka Ytong to bezpłatne spotkania przygotowane z myślą o paniach, które marzą o własnym domu bądź rozpoczęły już jego budowę. Poruszane tematy będą dotyczyły praktycznych aspektów budowy, takich jak m.in.: wybór projektu i działki, przeliczenie kosztów, przygotowanie dokumentacji budowlanej, a także współpraca z ekipą wykonawczą oraz dopilnowanie formalności końcowych. Ważną kwestią podejmowaną podczas tegorocznej edycji będą, obowiązujące od stycznia br., przepisy dotyczące efektywności energetycznej budynków. Uczestniczki dowiedzą się, co to oznacza w praktyce, a także jakie materiały do budowy ścian spełniają zaostrzone normy. Nowością w tym roku będzie temat aranżacji wnętrz uwzględniany na etapie budowy. Ekspertki podpowiedzą o czym warto pamiętać przy budowie, aby uniknąć przeróbek, które elementy mają wpływ na wystrój i wyposażenie wnętrz.

Spotkanie w Jeleniej Górze poprowadzi Irena Owczarek-Grabczyńska z firmy Biuro Projektowo-Handlowe &IRA, ekspertka budowy Silka Ytong. Część poświęconą wnętrzom omówią Marcelina Rzońca i Aleksandra Turant z pracowni projektowej A ATELIER i portalu wnetrza24.com. Obecność ekspertki związanej z lokalnym rynkiem oraz pań o podobnych doświadczeniach jest dużą wartością dla uczestniczek.

Aby się zarejestrować wystarczy wypełnić formularz na stronie http://kalendarz-wydarzen.budowane.pl/imprezy/akademia-kobiet-budujacych-2014

Warto obejrzeć też film z zeszłorocznej edycji Akademii Kobiet Budujących Silka Ytong: http://www.youtube.com/watch?v=XxaqTfR5_YY

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group