Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 4725
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Agresja w wyobraźni

Czwartek, 29 maja 2008, 9:43
Aktualizacja: 9:43
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Agresja w wyobraźni
Fot. Archiwum
Czy zgłoszone zawiadomienie o pobiciu czternastolatki z podjeleniogórskiej gminy było prawdziwe? Na takie pytanie musi teraz odpowiedzieć policja. Na ciele dziewczynki, która zgłosiła pobicie,stwierdzono bowiem drobne zadrapania, ale nastolatka już wcześniej całe zdarzenie opisała w swoim pamiętniku.

Jeleniogórska policja bada sprawę rzekomego pobicia czternastolatki, do którego miałoby dojść przedwczoraj w godzinach popołudniowych w parku koło szkoły. Dziewczynka sama zadzwoniła na policję twierdząc, że została pobita przez jakiegoś mężczyznę.

Funkcjonariusze nie do końca dali wiarę tym zeznaniom. Po przeczytaniu pamiętnika nastolatki okazało się, że rzekome pobicie już kilka dni wcześniej dziewczynka opisała w swoim pamiętniku. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy nastolatka wychowuje się w rozbitym małżeństwie. Opiekę nad nią sprawuje ojciec i jego konkubina.

– Najprawdopodobniej dziewczynka chciała zwrócić na siebie uwagę, jednak sprawę dokładnie sprawdzi policja – powiedziała nadkom. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Często bywa tak, że nieszczęśliwe dzieci, które czują się samotne i zaniedbywane, decydują się między innymi na takie kroki.

Jeśli podejrzenia policji się potwierdzą, dziecko zostanie skierowane na terapię psychologiczną.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (88) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group