Czwartek, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 4131
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Adam Lipiński szefem okręgu

Wiadomości: Region
Wtorek, 29 listopada 2016, 8:39
Aktualizacja: 8:42
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Użyczone
W minioną niedzielę (27.11) w hotelu Arkadia w Legnicy odbył się Zjazd Okręgowy Prawa i Sprawiedliwości. Wybierano władze okręgu legnickiego–jeleniogórskiego, a więc prezesa i członków zarządu okręgowego oraz członka regionalnej komisji rewizyjnej.

Zjazd otworzył poseł Adam Lipiński jako pełnomocnik okręgowy PiS. Odczytał on list skierowany do delegatów przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Następnie odbyły się wybory władz okręgowych partii. Jedynym kandydatem na funkcję prezesa Zarządu Okręgowego był poseł Adam Lipiński - wiceprezes partii. O powołanie Adama Lipińskiego na szefa struktur okręgowych wnioskował do Zjazdu Okręgowego sam prezes. Wniosek odczytał senator Krzysztof Mróz jako przewodniczący Komisji ds. organizacji zjazdu.

W wyniku głosowania Adam Lipiński został wybrany na prezesa zarządu okręgowego. Za jego kandydaturą głosowały 273 osoby, 40 było przeciw, a 8 osób się wstrzymało. Następnie delegaci wybrali 20 członków zarządu okręgowego. Z naszego terenu do zarządu wybrany został Ireneusz Łojek (szef PiS w Jeleniej Górze) oraz radny Eugeniusz Kleśta - przewodniczący Rady Powiatu Jeleniogórskiego.

Nowo wybrany prezes ZO zapowiedział rozbudowę struktur terenowych w okręgu oraz rozpoczęcie intensywnych prac przygotowujących partię do wyborów samorządowych. Podkreślił także potrzebę poprawy polityki informacyjnej, gdyż – jak twierdzi - po roku rządów PiS ma się czym chwalić także w terenie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~MASAKRA 29-11-2016 9:04
Prymitywia wybiera szubrawia rządzi
~paradise 29-11-2016 18:46
Gratulacje! to dobra wiadomość, to porządny człowiek i skuteczny polityk.
~sumienie narodu 29-11-2016 21:20
Pis wciąż zachowuje się jak pacjenci w pewnym szpitalu, gdzie nie ma klamek. Chodzi, pogwizduje, poklepuje się po pleckach... A tu powoli idzie NOWE. Żadna DOBRA ZMIANA, czy JESZCZE LEPSZA ZMIANA, czy jakieś Nowe-Stare. Nadejdzie bowiem NORMALNOŚĆ. Już teraz musimy zacząć myśleć po nowemu. Bo kiedy najpóźniej za trzy lata pójdą na śmietnik, będzie trzeba natychmiast działać. Każdy co teraz czyni bezprawie i pozwala wedle niego rządzić, MUSI się liczyć z tym, że będzie odpowiadał za to. Takich ludzi trzeba od razu przykładnie karać, żeby inni oszuści i bezmyślni politykusie, nie przyjmowali do świadomości że JAKOŚ TO BĘDZIE. Ale nic z tego, choć oni będą dalej kwiczeć. A ponieważ jest to kwiczenie ze wszech miar fałszywe, zostaną potraktowani jak fałszerze właśnie. CDN.
~sumienie narodu 29-11-2016 21:22
Dok. Odpowiedzą politycznie i karnie, z pełna surowością, wedle maksymalnych stawek "wynagrodzenia" w latach odsiadki. Cały czas dziwi mnie, że oni jakby tego nie byli w stanie zrozumieć i brać pod uwagę. Kaczyński - niech mu będzie. Niewiele lat mu zostało, posiedzi trochę, potem zwolnią go na zdrowie - ale bez picu jak to robią teraz - starego nikt nie będzie brał poważnie. To nie Fidel Castro. ALE CO Z RESZTĄ, CO MAJĄ 30-50 LAT? Co na to ich rodziny, kiedy już teraz wiadomo, że tatuś „wyjedzie w delegację” na długie lata? Myślicie, że się cieszą? Czy też zostali tak ogłupieni i otumanieni, że sobie to lekceważą? Niech im będzie. Ich sprawa. Żal mi tylko biednych, często niewinnych dzieci. No ale o tym trzeba myśleć zawczasu cwaniaczki, wtedy jak się je robi.
~ksawercia 29-11-2016 21:39
Kondycja umysłowa naszego społeczeństwa jest mizerna, skoro człowieka, który próbował skorumpować w poselskim pokoju posłankę Beger -obiecując stanowiska za przejścia członków Samoobrony do PiS- wybiera się na posła i jeszcze na szefa struktur partyjnych w okręgu. Jak widać członkowie PiS-u spisiali ( kiedyś mówiło się skundlili ) do końca .

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group