Poniedziałek, 22 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

A nam jest szkoda lata

Audio

Czytaj na głos

Autor: Ania 1 min czytania

Od wczorajszego popołudnia mamy astronomiczną jesień. Najcieplejszą porę roku już w niedzielę głośno pożegnano w Kowarach. Aura nie była łaskawa: imprezę trzeba było przeprowadzić pod dachem.

reklamy
reklamy

W kowarskim Miejskim Ośrodku Kultury publiczność bawiła się przy akompaniamencie orkiestry dętej z Lubawki i Kowarskiej Orkiestry Rozrywkowej. Prócz marszy zaprezentowały także muzykę rozrywkową, a w tym rockowe hity.

Podczas imprezy rozstrzygnięto konkurs na najładniejszą posesję, ogród i balkon na terenie gminy Kowary. Pierwsze miejsce jury przyznało duchownemu, ojcu z zakonu franciszkanów Tarzycjuszowi Cwykielowi, którego ogród przy kaplicy przy ulicy Wiejskiej prezentuje się niezwykle okazale.

Laureat nie mógł przybyć na uroczystość. Ogród laureata pokazano na slajdach. Drugie miejsce przyznano równorzędnie Teresie i Romanowi Bilskim, Magdalenie Siemieniec i Grażynie i Mieczysławowi Pitiakom.

Teraz kowarzanie mogą pomyśleć już o… Bożym Narodzeniu: druga edycja tego konkursu dotyczy bowiem dekoracji świątecznych. Ale zanim to nastąpi, trzeba przetrwać deszczową i chłodną – póki co – jesień, która w tym roku wcześniej niż zwykle zagościła w regionie. Synoptycy nie tracą jednak nadziei na powrót cieplejszej aury. Ładniej ma być już pod koniec tego tygodnia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka