Reklama
Środa, 3 czerwca
16°C Jelenia Góra
Czytających: 83 479 Zalogowanych: 9
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Kamera na Górze Szybowcowej Aktualności Ratują życie i zdrowie innych ludzi — GOPR świętuje 50-lecie Aktualności Jelonka się zmienia Pogoda Niebieski Księżyc - to tylko nazwa, nie kolor Aktualności Osiołki czekają Nekrologi Tragedia, nie żyje 28-letni funkcjonariusz Pieniądze Ceny w sklepach w dół 112 Ukradł auto i wdał się w ucieczkę Aktualności Dolina Bobru

A mówił, że nie ma narkotyków

Wczoraj w Szklarskiej Porębie został zatrzymany mężczyzna podejrzany o posiadanie narkotyków. Policjanci zabezpieczyli pięć woreczków z amfetaminą i porcję marihuany. Marihuana leżała za fotelem kierowcy, a amfetamina zapakowana była w woreczki strunowe. Zatrzymanemu może grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: Gabi 1 min czytania

Audio

Czytaj na głos

Policjanci 29 VIII br. zatrzymali 24-letniego mieszkańca Piechowic podejrzanego o posiadanie narkotyków.

Funkcjonariusze jadąc ulicą Sanatoryjną w Szklarskiej Porębie zauważyli stojący na poboczu samochód marki Fiat. Postanowili to sprawdzić. Dziwne zachowanie kierowcy i pasażera utwierdziło ich w przekonaniu, że coś jest nie tak. Kierowca i pasażer byli bardzo nerwowi, szybko okazało się, że jest to spowodowane posiadaniem pięciu woreczków z amfetaminą i porcji marihuany.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka